Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti milyen betétet...

Lányok! Ti milyen betétet használtok menstruációra? Ti melyiket szeretitek a legjobban?

Figyelt kérdés
2011. dec. 26. 14:21
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
rendben.köszi.:)
2011. dec. 26. 14:51
 12/22 anonim ***** válasza:

Szia! Én Always Sensitive és Libresse betéteket használok (az Always-t egy kicsit jobban szeretem, de drágább a Libresse-nél, pedig annyival nem jobb nála). Tampont már a második menzeszemnél használtam (nyaralni mentem és nem akartam kimaradni a fürdésből). Nagyon kényelmes volt és feleannyira görcsöltem mint általában. De (mivel szinte egész végig, egy hétig azt használtam, kivéve éjszakára) sikerült elkapnom egy jó kis gombát. Azóta csak a legszükségesebb alkalmakkor nyúlok a tamponhoz, inkább a betétre szavazok. De persze nem szapulom egyiket sem: testfüggő, hogy kinek melyik felel meg jobban.

13/L

2011. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

Én eddig 2-t próbáltam ki; a Bellát: folyton csúszkál, nincsen végig ragacsa - egyszóval nekem nem tetszett; a Libresse: rendesen ragad, jó a nedvszívóképessége, erre a 9 napomra pont elég :)

12/L

2011. dec. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Előző: menj nőgyógyászhoz, valami bajod van.
2011. dec. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Libresse vagy 3 évente 1-szer Naturellát...Még pár évvel ezelőtt vettem Always-t,1-et használtam el belőle aztán most nyáron megtaláltam és ki is dobtam...Szar...Nem ragad,csúszik...Fújj...utálom(ja és műanyagos a Naturella és a Libresse pamutos)
2011. dec. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Utolsó: 3 gyerek után 33 évesen 8-9 napos..Tök normális! :) Semmi gond,nyugi! Van akinek hosszabb,de ő még fiatal is szóval lehet,h lecsökken neki,bár nekem 21 éve ugyan ilyen... U.I.: Előző vagyok :)
2011. dec. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nekem a bella is jó volt, nem csúszkált, nem ázott át. Most libresse van, ezt is szeretem. Az always vált be nekem is a legjobban, de az ára miatt inkább hanyagolom...
2011. dec. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Inkább ne használj tampont, tényleg eléggé egészségtelen, és fiatal is vagy hozzá, majd néhány év múlva próbálkozz vele. (úgyis minden lányt azt használ mert "kényelmesebb" csak épp nem egészséges:S)
2011. dec. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
A Libresse szerintem jobb mint az Always,mert én az Always-t olyan műanyagosnak találom.Tamponban viszont az OB a legjobb.
2011. dec. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Always a legjobb! Kényelemes és nem csúszkál.A nedvszívó képessége nagyon jó!
2012. jan. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!