Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Másfél hét pecsételés után 1...

Másfél hét pecsételés után 1 hete vérzek, mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
Voltam vele orvosnál,adott gyógyszert,de egyenlőre nem múlik a vérzés.Nem erős,de van,nem fáj,nem görcsölök.A doki szerint hormonális probléma lehet.Sosem volt bajom a menszeszemmel,37 éves vagyok.Ha nem múlik,mit tudnak csinálni hogy abba maradjon végre?Járt már igy valaki?
2011. dec. 29. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Abbahagytál mostanában gyógyszert (foggáltó)? Vagy újat elkezdtél szedni? Amúgy igen, valami hormonális probléma lehet :( Reméljük, elmúlik!
2011. dec. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem volt ilyen problémám. Én is kaptam rá gyógyszert (norcolut), majd fogamzásgátlót írtak fel. Hüvelyi UH kimutatta, hogy sok a meg nem érett tüszőm, és nagy a veszélye hogy ezek becisztásodnak, ha nem kezdek el fogamzásgátlót szedni. Persze más hormont tartalmazó gyógyszert is lehet szedni, de ha már a fog.gátló is tartalmazza azt, amire nekem szükségem van, akkor már inkább azt mondtam, hogy jó lesz. Érdemes elmenni egy hüvelyi UH-ra.
2011. dec. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Nem szedek fogamzás gátlót,pajzsmirigyes vagyok emiatt.Uht csinált a doki,igaz hasit,de nem látott semmi elváltozást.Exacylt irt fel,de még nem múlt el:-(
2011. dec. 29. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!