Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tegnap előtt este irrigáltam...

Mona lisa27 kérdése:

Tegnap előtt este irrigáltam tejsav oldattal. Ma este is akartam, de mikor levetkőztem akkor láttam hogy kevés a hüvelyfolyásom, de olyan sárgás rózsaszínes! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

a méhszájseb így reagál az irrigálásra?

Aztán mikor tusolás után törölköztem és megtöröltem ott lent akkor a törölközőn olyan pirosos rózsaszínes folt maradt. Bajt csináltam, vagy csak az irrigálásra így reagál a szervezetem?


2011. dec. 29. 21:59
 1/7 Kondor Judit ***** válasza:
nem jó ha mindennap irrigálsz sőt káros is lehet.
2011. dec. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

de tegnap előtt csináltam az oldattal először

akkor most bajt csináltam?

2011. dec. 29. 22:40
 3/7 A kérdező kommentje:
egyik ismerősöm azt mondta hogy ne aggódjak mert a kúpoknak is ilyen mellékhatása van. mondjuk igaz mert volt hogy kúpot is használtam mert kellett és ilyen tünetek voltak akkor is
2011. dec. 29. 22:42
 4/7 A kérdező kommentje:
azt mondták hogy valószínű hogy a méhszájseb miatt tapasztaltam ezt és hogy ne rohanjak az orvoshoz, mert 2 hónapja voltam és a tenyésztés is meg a rákszürés is negatív lessz és az orvos ki fog nevetni, mert nincs bajom.
2011. dec. 29. 22:44
 5/7 A kérdező kommentje:
bocsi, negatív lett a rák szűrés is meg a tenyésztés is, 2 hónapja. előzöleg picit elírtam.
2011. dec. 29. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
ha kinevet az orvosod, akkor válts orvost.
2011. dec. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kondor Judit ***** válasza:
Nekem a doki mondta,hogy felesleges naponta inkább havonta egyszer,szerintem így nem lesz saját védekezésed a szervezetednek.
2011. dec. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!