Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Szed valaki Yasminelle...

Lányok! Szed valaki Yasminelle-t? Én csak arra vagyok kiváncsi, hogy aki előtte hízott pl. Harmonettől, vagy Nuvaringtől, az tényleg lefogyott a Yasminelle-től?

Figyelt kérdés

Én Harmonetet szedtem 4 évig, de 15 kilót híztam tőle, ugyanolyan evési szokások mellett. Aztán áttértem a Nuvaring gyűrűrre, és attól még jobban hízok vagy ugy fél éve!!! Azóta felment vagy 5-8 kiló, és alig eszem valamit. Légyszi, ne táplálkozási tanácsokkal fárasszon az aki ide betér, hogy ha napi 5-ször eszel, akkor nem fogsz hízni stb...

Engem csak az érdekel, hogyha átváltok a Yasminelle-re, akkor tényleg visszaállhat a régi súlyom, mert barátnőmnek is így volt, és sikerült leadni neki 28 kilót!


2009. máj. 22. 10:03
 1/4 A kérdező kommentje:
És amíg nem szedtem tablettákat, addig gyönyörű modell alkatom volt kiskoromtól kezdve, ehettem amennyit csak akartam, soha nem híztam. Amióta tablettázok, azóta egyszerűen nem bírom leadni a felesleget, kimegy a víz, aztán 2 kiló lemegy és annyi.... 100 féle diétával próbálkoztam, de sokak szerint a hormonok miatt van (ami sztem biztos, mert a hormonoktól nem csak híztam, hanem kevésbé akarok sexelni, és állandóan ingerült vagyok).
2009. máj. 22. 10:06
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ez a tabi hatása (hizás, szex,ingerültség) én ugy tudom hogy ha abbahagyod a gyógyszert akkor visszatér a súlyod. én is hiztam vagy 10kg-ot de bizom benne ha abbahagyom akkor lemegy,mert ezt nem lehet ledolgozni fogyokurávalm,mert ezek a hormonoktól vannak. attól mert még a bnődnek sikerült,nem biztos hogy a te szervezeted is ugy reagál rá.
2009. máj. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Szió!

És ha abbahagyom, akkor kb. hány hónap múlva megy le a hormonos hízás??

Mert gondolkodom, hogy abba hagyom, mert szörnyen fáradok tőle, az izületeim ki vannak, és a hízás az szörnyűűű

2009. máj. 22. 10:28
 4/4 anonim ***** válasza:
75%
hát hallottam olyat is hogy pár hónap alatt kiürül de olyat is hogy 1 év is kell mert rendszertelen elsz a mensi is. szóval ez is egyéntől függ. semmi nem biztos módszer.
2009. máj. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!