Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a betegségem? 17/L

Mi lehet a betegségem? 17/L

Figyelt kérdés
2 napja nagyon érzékennyé vált a csiklom..aztán el kezdett viszketni az ajkaim belsö felén. nem a hüvelyem. 3 hónapja vesztettem el a szüzességemet. az óta csak tegnap voltam együtt a barátommal. Amikor izgatott fájt a csiklom, illetve a körül lejjebb... mikor már nagyon fájt szoltam neki hogy lasabban. az elött semmi soha nem volt ilyesmi, mivel még szüz is voltam és nagyon vigyáztam a higéniár. lehetséges hogy pl. koszos volt a keze, vagy nem is tudom mi lehet... amugy kb minden héten megujjazott. Ja és mikor tegnap szeretkeztünk, véres volt a bugyim... de nem 1-2 csepp hanem ugy mintha a menszesz utso napjaban vagyok .. ilyen halvány tócsa...mi lehet a bajom?
2012. jan. 4. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Pl gomba. És még oly sok minden. Nőgyógyász pontosabb diagnózist tudna felállítani. Egy vizsgálat után persze:)
2012. jan. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
MEGVÁROM MÉG MÁR NEM BIROM TOVÁBB, ADDIG KURÁLGATOM AHOGY TUDOM...
2012. jan. 4. 11:51
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát ne kúrálgasd saját magad... ezt csak orvos tudja megmondani, hogy mi is a baj.


Félni nem kell, ért hozzá, az a dolga.

2012. jan. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és mitöl van? Attól hogy a baraátom volt más lánnyal? mert azelött soha nem jött ki ilyenem, és most 4 honap mulva igen.. félek hogy megcsal, vagy nem ettöl vcan abszolut?
2012. jan. 4. 11:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Gombát még szüzen is összeszedhetsz akárhonnan. Más betegséghez sem okvetlenül szükséges hogy megcsaljon a barátod. Vannak olyan baktériumok a hüvelyedben amik elszaporodhatnak ha valami hatására felborul a hüvelyflórád egyensúlya. Majd ha a nődoki kideríti hogy mi okozza a bajt, akkor meg tudod kérdezni azt is, hogy ezt hogy kaphattad el. Ha azt mondja hogy nemi úton, akkor megkérdezheted, hogy ennek van-e lappangási ideje. Lehet, hogy a barátodnak már előtted is megvolt (ha csak nem te vagy neki az első). Nem biztos hogy te is rögtön elkapod mi után ő. Na persze elég valószínű, de nem 100%. Bizonyos betegségeket szinte tuti hogy elkapsz, másokat nem biztos. Lásd HIV fertőzés. Na de ne ragozzam tovább:) Tipegj el szépen a nőgyógyász bácsihoz/nénihez, ő majd segít.:)
2012. jan. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előszörre mész nőgyógyászhoz akoor egy női dokit javasolnék. Vele könnyebb megbeszélned ezeket a dolgokat is...vetkőzni, terpeszteni is elviselhetőbb.
2012. jan. 4. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!