Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Megint kiújult a betegségem?

Megint kiújult a betegségem?

Figyelt kérdés
Még nyár elején voltam nőgyógyásznál, mert nagyon erlős, kellemetlen szagú sárga folyásom volt. ÍRt fel hüvelykúpot és krémet. Azt mondta, ha már jó, akkor nem is kell az összeset beszednem. Augusztusban megint volt ilyen bajom. Októberre megont elmentem az orvoshoz, akkor már felírt 3 szájon át bevendő gyógyszer+ krémet, hüvelykúpot. Rendesen beszedtem az összes gyógyszert, úgy, ahogy előirták, 2 és fél héten keresztül szenvedtem. Pár napja kellet az utolsót beszednem. DE MOST IS UGYAN AZ VAN: ha pisilek, még mindig fáj, folyásom is van ugyan olyan színű, állagú, szagú!! Ez most mi?! Miért van ez? Mi lehet az oka?! Főleg, h azóta még jobban és tudatosabban figyelek a higéniára mint azelőtt bármikor!
2011. nov. 7. 20:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Kenetet vett? Vagy csak felírt vmit találomra? Ha nem vett, akkor keress olyan orvost, aki először megnézi milyen problémád van, és csak utána kezeli.

Partered is kezelték?

2011. nov. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyébként a nőgyógyász anno még azt mondta, h hüvelyhevenyem volt. Amit elvvileg csak nemi úton lehet elkapni, csak dudnám hogy mégis kitől kaptam volna el, ha már vagy 9 hónapja nem volt senkim...
2011. nov. 7. 20:05
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen, kenetet is vett. ÉS azon is gondolgodtam már, h vajon a nőgyógyász ilyen béna e. Komolyan nem tudom... Nagyon el vagyok keseredve... :''(
2011. nov. 7. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!