Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok titeket nem zavar, ha...

Lányok titeket nem zavar, ha ffi nőgyógyász elött kell felvenni a "grill csirke" pózt?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt férfi nőgyógyászom, de így is elég trauma a dolog, pláne úgy milyen lehet?
2012. jan. 6. 08:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Azért arról ne legyetek meggyőződve, hogy nem nézegeti meg jóleső érzéssel a szép és fiatal cunidat, melledet, ha ápolt és egészséges vagy!"


Tegye azt :)) Csak diszkréten, ne vegyem észre :)) nem érdekel, csak kezeljen hozzáértéssel.

2012. jan. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
10%

79%-os

neked még titkos örömet is okozhat, ha egy "férfi" hozzádnyúl végre! Csak más meg ne tudja!

2012. jan. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

# 22


Ejnye...bagoly mondja? :) Nem én fantáziálok arról, hogy vajon mit gondol a doki vizsgálat közben :) Le se tojom, tegye a dolgát, vizsgáljon, gyógyítson.

2012. jan. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Nekem nő előtt lenne fura! El nem bírnám viselni hogy nő matasson bennem. Az a természetes nekem, ha a lábam kötött férfi van, akorhogyan nézzük. XD
2022. ápr. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nagyon zavar. Ezért mindig nő nőgyógyászhoz megyek.


Egyébként férfi nőgyógyásznál jártam úgy, hogy odamentem, már a pofám sem volt szimpi neki (ki tudja, miért, előfordul), aztán kábé undorral vizsgált meg. Semmi gusztustalan nincs rajtam, nem is volt fertőzésem, meg voltam mosakodva, ép nemi szervem van, voltam vagy 40 körül, szóval... kábé ötletem sincs, hogy mi baja volt. És még bunkón, flegmán is beszélt velem. Na akkor elhatároztam, hogy tényleg többet férfi nőgyógyászhoz nem megyek.


De pl. szülni is nő nőgyógyásznál szültem és ehhez abszolút ragaszkodtam.

2022. ápr. 5. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!