Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok titeket nem zavar, ha...

Lányok titeket nem zavar, ha ffi nőgyógyász elött kell felvenni a "grill csirke" pózt?

Figyelt kérdés
Nekem még nem volt férfi nőgyógyászom, de így is elég trauma a dolog, pláne úgy milyen lehet?
2012. jan. 6. 08:26
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
70%
Röviden, tömören: nem cseppet sem.
2012. jan. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
51%
Aki azért fél a nőgyógyásztól mert férfi, az paranoiás.
2012. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
79%

Grillcsirke póz? Ezt nem igen tudom elképzelni...


Nekem bárki előtt kellemetlen beterpeszteni (barátom kivételével), legyen az nő vagy férfi.

De nekem megér pár perc kellemetlenséget az, hogy ne legyek mondjuk méhnyakrákos....


Az meg, hogy hogy néz a betegre és hogy nem...Amíg nem tesz megjegyzést, magasról teszek rá. Felőlem megjegyezheti magában, hogy "ennek a lánynak de ronda puncija van", vagy hogy "de kis kívánatos nuni", amíg nekem nem mondj és nem tudok róla, addig leszarom.

2012. jan. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Majd ha szülsz legalább egy gyereket megszokod. :) Én négyet szültem, úgy megyek mint a körzetihez. Hát, belegondolva, a férjem volt az egyetlen férfi az életemben, de amennyi nődoki már belém kukkantott... :P
2012. jan. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
30%

Igen, zavar.

Nem az orvos lelkivilágáról van szó, értsétek már meg ! Az enyémről, és rohadtul nem érdekel, hogy ő orvos, meg én beteg, akkor sem mindegy, ki előtt terpesztek. /khm, kismajom, khm.../

2012. jan. 6. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó, már miért ne értenénk meg? A kérdés erre vonatkozott, hogy kit zavar. A Te lelkivilágodat zavarja. Az enyémet nem. Az orvosé engem sem érdekel.
2012. jan. 6. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, ezt a kérdést úgy mindennap felteszed, csak más szórendben, vagy előbb utóbb megunod a témát?!
2012. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Nem zavar. És ha még kétszázszor megkérdezi valaki, akkor sem. :)) Nem érdekel, mit gondol a doki, nem cenzúrázom a gondolatait, csak ne éreztesse velem. Egyébként magánügye. Gyógyítson, kezeljen, az a dolga.
2012. jan. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:

"ezt a kérdést úgy mindennap felteszed, csak más szórendben, vagy előbb utóbb megunod a témát?!"


de te nem fogod megunni, azt látjuk, hiszen azonnal lecsapsz rá! Miért irogatsz, ha ez neked annyira "unalmas" téma??

2012. jan. 27. 07:36
 20/25 anonim ***** válasza:
18%

# 17


Igaza van kérdezőnek! Minek irogatsz, ha téged annyira untat ez a kérdés????

2012. jan. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!