Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi a története mikor elöször...

Mi a története mikor elöször megjött?

Figyelt kérdés
2009. máj. 24. 23:01
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
100%
Kocsiba ültem, éreztem, hogy fájdogál a hasam, de még semmire nem gondoltam. Aztán hazamentem, wc, és láttam, hogy picit véres a bugyim. Anyukámnak szóltam, és megmutatta, hogy hogy kell a betét használni. Kb ennyi.
2009. máj. 24. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%
Strandon, vízből kijövet - extra gáz!! :)) Azt hittem, megvágtam valamivel magam...
2009. máj. 24. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Éppen hon és népismerett tanultam a fürdőben:-)
2009. máj. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
mi éppen társasjátékoztunk :)
2009. máj. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Elmentem pisilni, és észrevettem, hogy valami barnás-véres pecsét van a bugyimon. utána szóltam anyukámnak.
2009. máj. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

12 éve s voltam és nyár volt.lementem dinnyéért a zöldségeshez

akkor

2009. máj. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

juj nem fejeztem be. na akkor jött meg. csak azt éreztem,hoyg valami mintha folyt volan . és mikor hazamnetma kkor néztem emg. szolatm anyunak,és ö elmondott mindnet.

iyg történt.

2009. máj. 24. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
otthon voltam egy teljesen átlagos napon. elmentem pisilni és azt vettem észre, hoyg dől belőlem a vér. nem csak 1-2 csepp, hanem mint egy rendes mensi. szóltam anyunak, ő meg adott betétet. ennyi.
2009. máj. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
14 éves koromban amikor nagymamámnál nyaraltam,épp valamit játszottunk és én lehajoltam valamiért a földre, és barnás véres volt kívülről a bugyim.Tudtam miről van szó, hogy mi ez, de megijesztett.Szóltam a nagyinak, és ő elment a boltba vattáért,ő régimódi volt kicsit, nem ismerte a betétet.Aztán mikor jöttek értem anyukámék, akkor megmondta nekik, hogy nagylány lettem.(apukám előtt)Én nagyon szégyeltem magam,nem tudom miért.És kellett pár hónap mire természetesen viselkedtem azokban a napokban.Mindig azt képzeltem be magamnak, hogy látszik a nadrágomon, hogy meg van.Szóval fura élmény volt akkoriban.Ez 20 éve történt.Remélem a lányom pzitívabban éli ezt majd ennyi idősen.És nem fogom bejelenteni az apja előtt, hogy megjött a lányodnak,csak odasúgom neki, nehogy evvel lelki sérülést okozzak.
2009. máj. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%

Otthon voltam elmentem wcre, láttam, hogy megjött. Anyám épp fürdött, átmentem hozzá a fürdőbe, hogy közöljem. Nem esett le neki rögtön és megkérdezte: Ki jött meg?

Aztán adott betétet, elmondott mindent, ennyi.

2009. máj. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!