Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Barátcserje ebben az esetben...

Barátcserje ebben az esetben is használ?

Figyelt kérdés
Nagyon rendszertelenül szokott megjönni és hallottam hogy ez segít rendbe tenni a hormonháztartást, rendszeressé teszi a havi ciklust..stb... sok jót hallottam már róla de nem tudom nálam használna-e mert utoljára azt hiszem tavaly májusban volt meg.. azelőtt csak 1-2 esetleg 3-4 hónap maradt ki, voltam vele már nőgyógyásznál nem egyszer nem kétszer de mindig csak annyit mondott ez normális.. már orvost is váltottam de ő is szintén ezekkel a mondatokkal küldött el. persze kaptam gyógyszert olykor az segített de nem lett rendszeres, az aktuális hónapban minden oké aztán meg megint kimarad jó pár hónap.. és már kezdem nagyon unni...ezért szeretném megkérdezni hogy a barátcserje használna e vagy ne fűzzek hozzá reményeket?
2012. jan. 12. 13:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát ha biztos eredményt szeretnél, akkor keress fel endokrinológus-nőgyógyászt, neki a női hormonális problémák a szakterülete

egyébként hormonvizsgálataid voltak? ha voltak is, valószínűleg az endokrinológus-nőgyógyász többet tud kezdeni az eredményeiddel mint mezei nőgyógyászok

megpróbálhatod a barátcserjét, rontani csak nem tud, de akkor is jó ötlet lenne az endokrinológus-nőgógyász

2012. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
csináltak hormonvizsgálatot de azt mondták nincs komolyabb eltérés..kipróbálom a barátcserjét hátha használ ha nem, elmegyek orvoshoz ismételten. köszi a választ
2012. jan. 12. 14:11
 3/3 anonim válasza:
Ha kipróbálod, akkor úgy számold, hogy minimum 3 hónapig szedd. Nekem azt mondták, hogy annyi kell a normális hatás kifejtéséhez.
2012. jan. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!