Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 12 évesen jött meg most 14...

12 évesen jött meg most 14 vagyok de még mindig nem pontos az időpont. Van hogy 1 eltérés is van ezért lövésem sincs mikor jön meg következőleg. Aggódnom kéne?

Figyelt kérdés
terhes sem lehetek mert mindig védekezünk
2012. jan. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell aggódnod, csk mindig legyen nálad betét:) de azért meglepődtem h 14 évesen védekeztek o.O bocsi
2012. jan. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

17-18 éves korodig van ideje, hogy beálljon

azzal viszont vigyázz, hogy hiába védekezel, nincs 100%-os védekezés a terhesség ellen, szóval bármikor teherbe eshetsz ha élsz nemi életet, és ha tüneteket észlelsz, jópár napot késik a menszid, akkor tessék tesztelni, mert gondolom nem 4-5 hónapos terhesként szeretnél rájönni, hogy az vagy

2012. jan. 13. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2012. jan. 13. 15:30
 4/5 anonim válasza:
100%
Én 18éves vagyok és mégsem állt be rendesen:)Sok minden befolyásolhatja..stressz,betegség..:)
2012. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
jol teszitek védekezést
2012. dec. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!