Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak a férfi tesitanárn...

Mit mondjak a férfi tesitanárnak, mert megjött?

Figyelt kérdés

SZóval ma jött meg, és nem tudok tesizni, mert nagyon görcsölök. Nő a tanár, de beteg, és helyettesítik. Mit mondjak, mért nem tesizhetek?

12/L


2012. jan. 5. 15:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Mond meg neki, hogy egészségügyi gondod van. Ha konkrétan rákérdez, akkor mond meg, hogy menstruálsz és nagyon görcsölsz. Ha rendes, akkor megengedi,hogy ne tesizz. Nálunk általánosban nem engedte a tanár, mert ez nem betegség és lehet rá gyógyszert bevenni :S
2012. jan. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

tanár úr, nem tudok ma tesizni, mert nagyon görcsöl a hasam.

többnyire megértik, ne aggódd túl.

2012. jan. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Görcsölsz.......ennyit kell mondani.

Valószínű nem 8 éves a tanárotok, érteni fogja anélkül is hogy megmagyaráznád neki.

2012. jan. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Ő is tudja mi a menstruáció, nyugodtan mondd neki, hogy menstruálsz és nagyon görcsölsz. Nem kell ezt szégyellni, hiszen a világ legtermészetesebb dolga!!!
2012. jan. 5. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha nem görcsölsz annyira, hogy nem tudsz mozogni, akkor inkább vegyél részt az órán, mivel a mozgás vérbőséget okoz, javítja a keringésedet és a görcs sokkal hamarabb elmúlik, mintha a pad szélén ücsörögsz.

Tapasztalatból tudom, hogy néhány felülés rengeteget tud segíteni a görcs oldásában.

2012. jan. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
Lehet, hogy gáznak érzed, de nekünk női tanárunk volt és egy cseppet sem értette meg, hogy valakinek menstruációs fájdalmai vannak... A helyettesítő tanárok voltak azok akik soha nem kötözködtek, nyugodtan megmondhatod neki.
2012. jan. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem is nyugottan tesizhetsz ha nem halsz bele a fájdaloba. Én pl mindig szoktam, nekem férfi tanárom van... nem valami megértő de az osztály is hibás ebben. Kell vinni mindgi aláírt igazolást is. Szerintem néha kényességtől is függ.
2012. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!