Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Abból lehet valami bajom hogy...

Abból lehet valami bajom hogy nem mondom el anyának hogy megjött? 13 vagyok

Figyelt kérdés
már 1 éve van de nem mondtam el neki, szerintem tudja mert amikor most biztos látja meg jobban is fogy a betét de őt nem érdekli. engemse, meg tudom oldani magam is és az biztos hogy nem fogom elmondani. csak kiváncsi vagyok lehet-e belőle baj
2012. jan. 13. 15:31
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
az a baj hogy ha sikerülne is elmondanom (ami nem valószínű hiszen a melltartó ügyben is alig jött ki hang a torkomon) minden hónapban kéne szólnom azt meg nem tudnám megcsinálni :(
2012. jan. 13. 17:09
 12/19 anonim ***** válasza:
egyszer elég elmondani nem? mért kéne minden hónapban?
2012. jan. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
hát hogy adjon nekem betétet
2012. jan. 13. 18:47
 14/19 bánomisén ***** válasza:
Nyuszifül, nem kell minden hónapban bejelenteni, hogy megjött :-) A többiek arra gondoltak, hogy pusztán a tényt mondd el, hogy te már szoktál menstruálni.
2012. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
én sem mondtam meg naki:) ha tudod h mit kell csinálni, akkor nem lesz baj belőle.
2012. jan. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 bánomisén ***** válasza:

Egyszerre írtunk :-)

Most honnan van betéted? Vagy anyukádét használod?

Mondjuk ebből a szempontból - ha még eddig nem tűnt volna fel neki, hogy jobban fogy a betétje, mint egy évvel ezelőtt - érdemes neki szólnod, hogy most már a te adagodról is legyen szíves gondoskodni.

2012. jan. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
végülis ezis igaz. Ha ő pl. tangába vesz, az már nem olyan kellemes, mintha lenne sajátod xD
2012. jan. 13. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Lehet azért nem akar veled erről beszélni, mert esetleg tabunak érzi a témát :S Sajnos sok nő így van vele, pedig nem szabadna így felfogni, mert ez az élet természetes velejárója. Feltűnni szerintem tuti feltűnt neki, nem létezik, hogy ne vegye észre, hogy fogy a betét,főleg, ha nem is egy időpontban menstruáltok. Elég, ha csak utána számol,hogy mennyit használt el és mennyi volt a csomagban. Meg hát ha belenéz a szemetesbe akkor is látja (kivéve ha lehúzod a vécén). Szóval szerintem tudja, csak nem akarja felhozni neked. Lehet,hogy kínosnak érzi vagy furcsa neki, hogy a kislány nagy lány lett. Vegyél magadon erőt és mond el neki és akkor nem kell sutyiba anyukádét használnod. Nem kell szégyelned a dolgot, vagy félni kimondani :)
2012. jan. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
anyuét használom
2012. jan. 13. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!