Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy ideje észrevettem, hogy...

Egy ideje észrevettem, hogy amíg a menzeszem tart, folyamatosan fáj a fejem. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés
A menzeszem ideje alatt folyamatosan fejfájásra szedek gyógyszert, mert iszonyatosan fáj a fejem.
2011. dec. 20. 14:04
 1/1 anonim ***** válasza:
migrén... mit tehetsz ellene? : fáj a fejed sokkal több vizet inni mint szoktál (ápolónő tanácsa) még mielőtt komolyabban kezd fájni fájdalom csillapító, ha teheted sötétítés a szobában csend és alvás.... pl anyukám ilyenkor napszemüvegben nézi a tv-t amit a menüben alapból elsötétítünk ilyenkor. Ami erősítheti a migrént: fogamzásgátló, időjárási frontok, idegeskedés... illetve irathatsz fel kifejezetten migrénes fájdalom csillapitot, amit nekem adott az orvos az 3600ft 3dbos és csak ideggyógyász irhatja fel...
2011. dec. 20. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!