Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Melyik tampon a jobb? (előszörre)

Melyik tampon a jobb? (előszörre)

Figyelt kérdés
Nekem o.b-m van, az jó előszöri kipróbáláshoz?
2012. jan. 16. 19:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Teljesen jó:)
2012. jan. 16. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Akármelyik jó. Pár tanácsot adnék, amiket én is kezdetekben elrontottam, hátha neked segít :) Elég közvetlenül fog hangzani, de az elején szerintem ne töröld meg ott teljesen szárazra magad, mert akkor fájhat a felhelyezés.. Ezt utána ejtsd meg, és moss kezet alaposan felhelyezés előtt és után is. A legkisebbel érdemes kezdeni a próbálkozást, az ob minivel. De legyen azért nagyobb is otthon, mert ha erősebb a vérzésed, a nagyobbal se akadhat gondod (pl normal). Ne egyenesen felfelé told a tampont, hanem kissé hátrafele... Óvatosan, lassan, de határozottan... Ha van még kérdés, szívesen segítek :)
2012. jan. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak annyit tanácsolnék még pluszba ami nem hangzott el, hogy érdemes silk touch-osat venni, azt könnyebb felhelyezni! :)
2012. jan. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

igenigen elfelejtettem odairni h mini, de igen ez olyan:)

köszi a válaszokat:)

2012. jan. 16. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

Én még javasolnám az aplikátoros tampont. A Rossmannban lehet kapni. Itt van róla egy lap: [link]


Állítólag nem lehet vele hibázni. :) Én ilyet használok, mindig jó helyre meg, és nem kenek össze semmi.

2012. jan. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, ez is nagyon hasznos. De szerintem nagyon drága is :D és ritkán találok a boltok polcain, pedig többször nézem.
2012. jan. 17. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!