Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet a barátom gombája?...

Mitől lehet a barátom gombája? Lehet tőlem kapta el, hiába én nem érzek semmit?

Figyelt kérdés
Másfél hete kezdtem el szedni fogamzásgátlót,amitől írták,hogy előfordulhat gomba. Már volt a barátomnak 1 hónapja ilyen.. piros pöttyös lett a makkja,bár az szerintem 1 sátorozás alatt alakult ki nála a szabadban..stb. Amíg az el nem múlt (kb.1 hét) addig nem voltunk együtt,most megint előjött neki,bár nem olyan durván,de már megint piros! Az utolsó együttlétünk után mondta hogy piros,aztán pár napig nem voltunk együtt,erre mondja,hogy ma megint pöttyösödik. Azt mondta lehet az is,hogy tőlem van,igaz én nem érzek semmit. Lehet attól is,mert már nem használunk gumit? Vagy esetleg lehet köze ahhoz,hogy volt a számban 1 kis hólyag és úgy elégítettem ki orálisan?:$
2009. máj. 26. 23:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

ha gyógyszer okozza és ánlad nem jön ki, akkor nem hinném h tőled kapta el,

a gomba szereti a nedves, fülledt helyeket, a bőrgombára gondolok, és a körömre, vagy más alsónemülyét veszi fel valaki, vagy egyfajta fertőzés, vagy izzadástól is lehet, esetleg nem is gomba, hanem egyfajta herpesz féle, ami nemi úton terjes, vagy csak simén kiverte valami allergia. mondjuk egy fürdető fajta.

2009. máj. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát most olvasgatok itt dolgokat és lehet hogy az a kis hólyagocska volt a bűnös. Jó hülye voltam,nem is gondolkoztam,ha amiatt lett szegénynek,de már nemis merem neki mondani. Ha amiatt lett neki,arra jó a Canesten kenőcs? Vagy vmi herpesz elleni kenőcs kell? Bár biztosak semmibe sem lehetünk.
2009. máj. 27. 00:06
 3/3 anonim ***** válasza:
A legcélszerübb, ha EGYÜTT elmentek orvoshoz, gombák ellen nem lehete egyszerüen valamit szedni, ami pl. a szomszédnak segitett - lehet, hogy nektek csak rontja a helyzetet, mert másfajta a gomba. De lehet más fertözés is, nem föltétlenül gomba.
2009. máj. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!