Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Candida fertőzés miatt nem...

Candida fertőzés miatt nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Már egy ideje próbálkozok a fogyással.. minden módszert bevetettem már.. a koplalástól kezdve a fitness terembe járást, a tornát,futást,és nagyon sok fajta diétát is, de egyik sem volt hatásos.Édességet és kenyeret sem szoktam enni.

Gyerekkoromba sokat voltam beteges és sokszor antibiotikumokat kaptam .2éve van visszatérő hüvelyi folyásom amit már a Canesten kúra sem tud megszüntetni. Jövőhéten fogok menni nőgyógyászhoz és az endokrinológiai vizsgálatot is nagyon tervezem.

- szerintetek ez hormonális dolog lehet, vagy candidda fertőzés amit candida diétával és egyebekkel lehetne megszüntetni ??

köszönöm a válaszokat !

18/L


2012. jan. 22. 15:06
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem egy fertőzés nem lehet az oka annak, hogy nem tudsz fogyni.

Inkább alulműködik a pajzsmirigyed vagy egyéb hormonproblémád van.

2012. jan. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Elsőnek igaza van. Talán itt a baj.

Ha mégsem, akkor számolj kalóriát. Naponta ne egyél 1300 kalóriánál többet, főleg tej tejtermék (túró, joghurt, sajt kefír) jók, illetve soványhús sok zöldséggel!!!

Gyümölcsöt inkább citromot egyél mondjuk teába, mert a gombák a gyümölcscukrot is szeretik :(

Ha szedsz fogamzásgátlót HAGYD ABBA!!!!

Ha hordasz tangát HAGYD ABBA! Hordj kényelmes pamutbugyit!!!

2012. jan. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a napi 1300kalóriám sincs meg.minden fogyis 'szabályt' tudok és betartok. tudom h szeretik a gyümölcscukrokat :/

nem szedek se fogamzásgátlót,és tangát se hordok

2012. jan. 22. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!