Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Kérhetek tippeket pár kiló...

Kérhetek tippeket pár kiló eltüntetésére?

Figyelt kérdés

22 éves nő vagyok.

Az elmúlt két évben sikerült felszednem pár feles kilót,

amitől szeretnék megszabadulni, természetesen mielőbb, hiszen jön a nyár, arról nem is beszélve hogy esküvőmre készülök... :)

(na jó, nem sokat szedtem fel, de már nem éppen előnyösen látszik)


Az lenne a kérdésem, ti mit javasolnátok hogy megszabaduljak ezektől a (látványos) kilóktól, hasra és mellre rakódott le.


Sajnos sportolni nincs időm, egyetemre járok,

mellette dolgozom,

így mindenképpen otthon végezhető gyakorlatokra lenne szükségem.


Koplalni sem nem szeretek, sem nem tudok, szükségem van a napi energiabevitelre,

mérsékelni próbálom, (pl. késő esti evés elhagyása, teát már nem cukrozom)


de mellette jó lenne valami mozgás is.


Ti mit javasolnátok, és naponta mennyit belőle?

Esetleg és lehetőleg egyéni tapasztalatokat is.


Köszönöm


2012. jan. 22. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
47%
Ami nekem bevallt:az lenne a legjobb telyesen atterni az egeszseges etkezesre,en valahogy meg ezt nem birom,es ez mellett,minden de minden etkezes utan feherjet inni(joghurt,kefir).En betegseg miatt nem sportolok,de igy a feherjevel is fogytam,es folytatom.
2012. jan. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Hány kiló, milyen magas vagy?Csak a nők hiszik, hogy 170 centisen 50 kilónak kell lenni, mert az a szép.
2012. jan. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

"Hány kiló, milyen magas vagy?Csak a nők hiszik, hogy 170 centisen 50 kilónak kell lenni, mert az a szép."


Az legyen az én titkom, de hidd el,

nem azért zavar mert XY magassághoz Z súly van,

hanem mert már nem férek bele a nadrágomba, és a pólón is látszik ami látszik,

egy menyasszonyi ruhában pedig nem lenne szép...


Esetleg valaki tippek, tapasztalatok is vagy mindenkit az alakom érdekel? :)

2012. jan. 22. 13:05
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
az otthoni tornából a rubint réka meg társai nagyon jók. ha fogyózni akarsz, akkor kezd egy kiadós méregtelenítéssel. csak ásványvizet igyál, vagy teát. és igyál vízhajtó hatású teát is. ha a búzalisztből készült ételeket le tudod cserélni kukoricára, rizsre, az is sokat ér, főleg hosszútávon.
2012. jan. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Ami nekem bevallt:az lenne a legjobb tejesen áttérni az egészséges étkezésre,én valahogy meg ezt nem bírom,és ez mellett,minden de minden étkezés után fehérjét inni(joghurt,kefir). Én betegség miatt nem sportolok,de így a fehérjével is fogytam,és folytatom."


Az a baj hogy az egészséges étkezés túl sok változás lenne nekem így hirtelen, arról nem is beszélve hogy anyagiak terén sem engedhetem meg magamnak azt hogy efféle mértékű életmódváltozást végrehajtsak.


Mindenesetre köszönöm és várom a további ötleteket :)

2012. jan. 22. 15:58
 6/15 A kérdező kommentje:

"Az otthoni tornából a rubint réka meg társai nagyon jók. ha fogyózni akarsz, akkor kezd egy kiadós méregtelenítéssel. csak ásványvizet igyál, vagy teát. és igyál vízhajtó hatású teát is. ha a búzalisztből készült ételeket le tudod cserélni kukoricára, rizsre, az is sokat ér, főleg hosszútávon."


A videó-tornás módszereket amennyire lehet kerülöm,

a méregtelenítés mondhatni megvolt, mást sem iszom csak ásványvizet,

de vízhajtó és társaik szóba sem jöhetnek, sokat rohangálok, hol munka hol egyetem és tanulás, ezek mellett nincs időm és lehetőségem efféle kúrákat végbevinni.


Az ételeket lecserélni sem nagyon van lehetőségem, egyrészről anyagiak miatt, másrészről nem egyedül vagyok a lakásba, közös konyhában ez nem kivitelezhető.

2012. jan. 22. 16:02
 7/15 anonim ***** válasza:

1200 kalória bevitel

tornázás este (itt a youtube-on is vannak zsírégető videók)

Ezzel fogyni fogsz heti 0,5-1 kilót!

2012. jan. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tehát lényeg a lényeg, gyorsan nem fog menni :)
2012. jan. 22. 18:16
 9/15 A kérdező kommentje:

# 8/

Légy oly rendes és írd le ezt tisztességes, emberhez méltó, tisztelettudó és barátságos hangnemben, akkor majd érzek annyi viszont-tiszteletet hogy érdemileg válaszoljak rá!


Örülök hogy 6-8 óra munka és szintén legalább ennyi egyetem mellett mindenkinek jutna ideje edzeni, bevásárolni, főzni, mosni, takarítani miegymás, sajnos nekem nem megy!

Nekem ez jutott, este hazamegyek, megcsinálom ami éppen rám jutott (mosogatás, sepregetés stb. )lakótársaim által készített ételt magamhoz veszem, vacsorázok és beesek az ágyba!

Jó éjszakát mindenkinek, holnap 6-kor kelek, mennem kell!

2012. jan. 22. 23:52
 10/15 anonim ***** válasza:
60%

Igen, ez a megoldás, hogy törlöd a hozzászólásom:)

Tudod barátságos módon nem lehet arra válaszolni, ha valaki fogyni akar, de csak kifogásokat keres, sajnálom:)

És a legfölháborítóbb közel nem az, hogy nem tudsz edzeni, hanem hogy nem váltasz egészséges életmódra, mert túl nagy változás lenne az életedben.. sajnálom:)

2012. jan. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!