Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Használhatnék már tampont? Mi...

Használhatnék már tampont? Mi ez az érzés?

Figyelt kérdés
15 éves vagyok, eddig már néhányszor próbálkoztam a tamponnal, de egy idő után mindig megakadt és kellemetlen volt. Ilyen korban már normális a tamponhasználat, nem?
2012. jan. 23. 13:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális én ennyi idősen kezdtem kb használni. ELeinte nekem sem ment, kimondottan fájt. Pont akkor jött ki ez az O.B. mini, akkor azzal próbálkoztam. Kb 20. alkalomra végre sikerült feltenni :D aztán meg az volt a gond, hogy éreztem, hogy valami van ott, de hamar hozzászoktam. Azóta meg már szinte csak azt, legalábbis ha elmegyek valahová. Tehát nyugodtan használhatsz te is, de ne ess kétségbe, ha eleinte nem fog menni.
2012. jan. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
minit használj és hátrafelé told kicsit. Ha nem érzed, akkor jó. Ha majdnem száraz, akkor fájdalmas kivenni, erre is figyeljél.
2012. jan. 23. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
51%
Akkor használj, ha erős a menstruációd.
2012. jan. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!