Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyen menstruációs görcsre/ros...

Ilyen menstruációs görcsre/rosszullétre milyen hatásos gyógyszert tudtok?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, és kb. minden 3. alkalommal iszonyú hányingerrel kűzdök, van hogy ki is jön, na meg a hasam rettenetesen fáj. Nemsokára itt az "időm", de pont amikor meg fog jönni, nekem nem lehet legyengülni, mert dolgozok, és fontos nap lesz..

Milyen gyógyszert tudtok, ami biztosan segít a nagyon-nagyon fájdalmas görcsökön (cataflant szoktam bevenni, napi 3-4x sajnos..), és a hányinger/rosszulléten is segít?

A citromlé tényleg késlelteti egyébként? Vagy ez egy hülyeség? Tudom, felnőtt fejjel rájöhettem volna már, de sosem próbáltam még ki:D

Remélem tud valaki valami hatásos megoldást, mert fittnek kéne lennem azon a pár napon, nem pedig éppen hogy csak össze nem esni..:S


2012. jan. 25. 17:17
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

sajnos én is így voltam vele,nekem a házidoki írt fel vényre kapható erősebb fájd.csillapítót(már meg nem mondom mit,mert régen volt,de az sem ért semmit).

Én egyébként azt tanultam,hogyha valakinek ilyen "állandó" nagyon erős görcsei vannak és rosszullétei,az egyáltalán nem normális-egy nőgyógy.tanárom mondta-bár más kérdés,hogyha ilyen "semmiséggel" odaállítasz nem fognak veled semmit kezdeni.Sajnos sok olyan orvos van,aki akkor sem törődik a dolgával,ha az embernek ott van feketén fehéren a papírján,hogy ez meg ez a baja...

2012. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
de azért ezt mégis meg kellene mondanod a nőgyógyászidnak...
2012. jan. 25. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg érdemes elmenni nőgyógyászhoz. Ha addig nem jutsz el, akkor pedig házidokival írass fel appranaxot (550 mg), az olyan, mint egy lórúgás :) segíteni fog!
2012. jan. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

[link]


Google > pms tünetek kezelése

2012. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!