Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Sűrű barna, alvadt vérszerű...

Sűrű barna, alvadt vérszerű menstruáció?

Figyelt kérdés
Egyszer már volt velem ilyen, barna krémszerű folyadék jött mensi helyett aztán 2napig rendes vérzés..akkor azt mondta anyukám, hogy valószínűleg a tampon miatt van cseréljem gyakrabban és most szüneteltessem.. szüneteltettem is következő hónapban már normális volt minden..bár elég stresszes őszünk volt(halál, egyetemen rossz teljesítés..)emiatt is felborulhatott a hormonháztartásom. Most az a helyzet, hogy 1hete bennem maradt az óvszer(hajnali 4) kivettem 10re sikerült eljutnunk sürgősségire nőgyógyászatra felírt a doki escapellet délután háromkor be is vettem ebéd után meg, hogy végre tudtam enni a stressztől.A doki nem mondott semmilyen utólagos teendőt se azt, hogy menjek vissza; most viszont rettegek annyi mindent olvastam a neten.
2012. jan. 26. 11:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod ne izgulj. Kicsit bekavar a hormonrendszerbe a gyógyszer, de pár hónap alatt rendeződni fog. Legalább megelőzted a nemkívánatos terhességet. A dokihoz níugodtan menj vissza és mondd el az aggályaidat.
2012. jan. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
:) Kösz a nyugtatást, amúgy időközben rendes vérszerű lett bár így is sűrű meg sötétebb. Amint visszaérek haza elmegyek majd dokihoz úgyse ártana már egy normális nem sűrgősségi látogatás.
2012. jan. 26. 13:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!