Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha disznózsírral bekenném a...

Ha disznózsírral bekenném a mellemet mindennap attól nőne? Tapasztalatok ha valaki kipróbálta? én ezt egy honlapon olvastam

Figyelt kérdés
2012. jan. 27. 13:46
1 2 3
 11/22 anonim válasza:
Te nagyon fiatalka lehetsz még, ha ilyen bárgyú kérdést teszel fel :) Hogy nőne már disznózsírtól? Esetleg plasztikai sebésztől... Felejtsd el!
2012. jan. 28. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 poiu ***** válasza:
73%
A disznózsír jó, főleg ha hús sült benne: pecsenye zsír. Nem nagyobbít, de jó ízű.
2012. jan. 28. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 Aleeee válasza:
100%

Szia!

Én csak azt kérdezném, miért szeretnéd, ha nagy lenne a melled? Úgy gondolom, hogy nem a mell mérete a lényeges, hanem a formája..

Egyébként pedig sok férfi (velem együtt) a kisebb mellek híve, és hallottam már olyat is, amikor egy nő azt mondta, hogy inkább szeretne kisebb melleket, mert kényelmetlen a nagy mellek "cipelése", no meg futás közben is zavarja..

Szóval ne akarj nagyobb melleket, mint amivel megáldott az ég!

2012. jan. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Ebbe a bolti disznózsírban a legkevesebb a disznó.
2012. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, olvasd el figyelmesen Aleeee válaszát. Szakértőnek tűnik. Ezért én azt javasolom, hogy a disznózsírt kend az ő kezére, és majd ő bemasszírozza neked.

Aztán majd kiderül, hogy nagyobb lesz-e.

2012. jan. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
Nem, de a dekoltázsod bőrén majd jó pattanásos leszel. Használd azt a kínai, vagy thai mellnövesztő tornát, a youtube-on biztos van video.
2012. jan. 29. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
Legfeljebb büdös zsírszagú lenne tőle a melled. Ha növelni szeretnéd a melledet, hízz meg egy kicsit. Mellesleg a legjobb mellnövelő a várandósság. Áldott állapotban gyönyörűen megnőnek a mellek, a szoptatás idejéről nem is beszélve... A nőies formák: csípő és mell, az anyaságban domborodnak ki leginkább.
2012. jan. 29. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

NE NÖVESZD!

Rengetegen vagyunk, akiknek tetszik, ha a mell nem nagy!

Várd meg, míg találkozol ilyen emberrel!

Megéri!

Szeresd magadat olyannak, amilyen vagy, mert minden beavatkozás csak ront az összhatáson és az egészségen.

Az ilyen önmarcangoló gondolatok helyett inkább üsd agyon az időt olvasással.

2012. jan. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
71%
Igen, de csak, ha mangalicazsírral, és hajnali 2 órakor kened be. Egyébként hatásosabb. ha férfi kenegeti, és közben gyengéden masszírozza.te meg énekeled, hogy: Kicsi vagyok én. Majd megnövök én. Esztendőre vagy kettőre nagy mell leszek én.
2012. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 sheriffkoma ***** válasza:
100%
Nem disznózsírral kell, hanem vécépapírral dörzsöld, attó tuti nagyobb lesz. Higgy nekem! A seggednél is bejött! :-)
2012. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!