Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 4 év után most állt be a...

4 év után most állt be a menstruációs ciklusom. Jó egy éve élek nemi életet, volt hogy nem használtunk gumit. Voltam fél éve kb. nőgyógyásznál tablettáért, de mivel nem állt be nem írhatott fel. Most már kaphatok fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés

Ez már a 4. rendszeres menzesezm, most már tutira beállt?

Nagyon kellene a tabi, nem kellene parázni folyton.. Ebbe a hónapba töltöttem be a 16ot, most már felírhat, ha mindent rendben talál, igaz?

Rosszindulatú megjegyzéseket, válaszokat nem kérek, köszönöm!

16/L


2012. jan. 29. 11:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Igen is van megoldás az ilyenekre, arról nem a világ tehet, hogy te hülye vagy használni.

Spermicidet pl. használhattatok volna a megszakítás mellé, de gondolom olyanról még nem hallottál.


Egyébként a tablettához legalább 2 éves rendszeres ciklus kell, de remélem neked felírja így is, mert idióták miatt nem kellene több gyereket megölni.

2012. jan. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Aztán honnan szedjek spermicidet? Olvastam róla de csak spermicides óvszert találtam
2012. jan. 29. 16:19
 13/17 anonim ***** válasza:
Mondjuk a patikából?...
2012. jan. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Kérnék egy lityó spermicidet? v mi a
2012. jan. 29. 20:06
 15/17 anonim ***** válasza:

"Ez a mai világ.. hát látod :"


Ajjajjajjaj.......

2012. jan. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha már úgyis mész a nőgyógyászhoz, kérdezd meg a spermicides krémekről és habokról, hogy hol kaphatsz, mit ajánl neked, illetve hogy kell haszálni. Egy nőgyógyász arra is való, hogy megbeszéld vele a fogamzásgátlási lehetőségeidet. De amúgy az interneten is rá lehet keresni a spermicides készítményekre.Általában ilyen habok, vagy krémek, de vannak hüvelykúpok és hüvelytabletták is. Rengeteg féle van.
2012. jan. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Te tényleg ennyire fogyatékos vagy 16 éves létedre?

Bemész a patikába, és megmondod, hogy spermicidet szeretnél venni. A patikus szépen elmondja milyenek vannak, te választasz, kifizeted és használod.

Nem hiszem el, hogy dugni van eszed, de arra, hogy normálisan védekezz, arra nincs.

Írassál csak fel gyógyszert, inkább a te ciklusod menjen tönkre, minthogy a hülyeséged miatt megölj egy gyereket.

2012. jan. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!