Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ez mi? Két hónapon belül...

Ez mi? Két hónapon belül négyszer jön meg a menstruációm,10 nap kihagyással. Voltam nőgyógyásznál, kivizsgált, de nem talált semmit. Aztán felíratott fogamzásgátlót és szedem, az első naptól, de még mindig megvan - egy hete.

Figyelt kérdés
2011. júl. 29. 19:33
 1/3 anonim ***** válasza:
ha megvizsgált az orvos, nagy baj nem lehet. nekem is volt ilyen tini koromban. ne parázz. ha nincs ciszta, mioma, stb, akkor nem lehet nagy gebasz. hány éves vagy?
2011. júl. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Eleinte, mikor még nem állt be a ciklus, előfordulhatnak furcsaságok. Mindenesetre azért a helyedben elmennék még egy másik orvoshoz is.
2011. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 bébyke111 válasza:
Nekem is ez volt a problémám, szülés után nem állt be és én is nagyon sokat véreztem. Meg hangulat ingadozásaim voltak emiatt,és elmentem dokihoz nem talált semmi rendellenességet. Egyik barátnőm szedte a Premens tablettát (homeopátiás) és gondoltam mondom a dokinak és rábólintott hogy akkor szedjem 3 hónapig. Most fejeztem be és nekem is bevált. Barátnőm azért szedte mert fél éven belül 2szer jött meg neki, én azért szedtem mert nekem meg 2 hetente. A betegtájékoztatóban benne van hogy nem csak a menstruációs zavarokat hozza helyre de hangulatingadozás stb. jó. Próbáld meg megbeszélni a dokiddal, hátha jobb mint a fogamzásgátló tabletta.
2011. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!