Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mennyire "normális" a kissé...

Mennyire "normális" a kissé túrós szerű váladék?

Figyelt kérdés
amennyiben az orvos vett kenetet, a jelentésemre rá volt írva, hogy túrós váladék, de a labor nem mutatott ki semmit (szal Candida-t sem, bár régebben voltak problémáim ezzel, de az viszketéssel is járt és most nincsen ilyen), viszont coli fertőzést kimutatott, amire kaptam antibiotikumot, elvileg el kellett múlnia? a coli tünete lehet túrós váladék? illetve olykor fájdalmas a sex, többnyire amikor nem vagyok annyira nedves, vmilyen betegség miatt fájhat és úgy érzem mintha seb lenne (csíp is olykor az ondó), vagy kidörzsölés miatt?
2008. ápr. 4. 13:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsánat a nők egészsége rovatba kellett vna írnom, de remélem azért kapok választ!:)
2008. ápr. 4. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:
hát szerintem gombás fertőzésed van akkor is ha nem vizket. ezek a tünetek.én canetent vettem kupban,pontosaban canesten combit és nekem attol elmult.
2008. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is hüvelyi gombás fertőzésed van. Nekem nagyon sokszor volt, hajlamos vagyok rá, és mindig a tiédhez hasonló tünetekkel jött. A nőgyógyász tud rá írni kúpot és gyógyszert is. Érdemes utánajárni, mert komolyabb bajokat is okozhat, mint pl: méhszáj seb.
2008. ápr. 5. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Méhszájseb már van sajnos, kb. 2 éve:((. Pedig mindig elmentem orvoshoz, ha bajom volt, csak már unok egyfolytában (egy évben kb. 5-ször orvoshoz járni vele)Köszönöm a válaszotokat!
2008. ápr. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!