Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Egy 16 éves szüz lánynál, aki...

Egy 16 éves szüz lánynál, aki először van nőgyógyásznál, mit vizsgál az orvos?

Figyelt kérdés
2009. jún. 1. 13:42
 1/8 anonim ***** válasza:
53%
16 évesen általában valami probléma miatt megy egy lány nem? Mert ha nincs panasz, nem kell menni. Esetleg ha gyógyszert iratsz, de akkor nem feltétlenül vizsgál meg,hanem kikérdez a menstruációdról. Én 14 évesen mentem,de nekem kellett is, mert voltak panaszaim(sok folyásom volt). Akkor muszáj volt megvizsgálnia..és mivel szűz voltam, hátulról nyúlt be..szörnyű volt...Szóval ha nincs semmi panaszod, nem is kell menni. Ha van, akkor valószínű neked is végbélen keresztül nyúl be,nehogy fájdalmat okozzon..de ha nem kérdezi meg,hogy szűz vagy-e,mindenképp közöld vele, mert valakinél kérdezés nélkül benyúl, és kárt tehet benned.
2009. jún. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
45%
És - természetesen név nélkül, legalábbb is nem vezeti rá a kartonodra" (ami ugye már a számítógép is lehet) - statisztikát vezet, hogy megvan-e még a természetes fanszőrzeted vagy símára van borotválva.
2009. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%

És vajon minek vezetne erről statisztikát? Ezt nem hiszem.

Egyébként, ha gyógyszert akarsz iratni, akkor előtte meg kell, hogy vizsgáljon. És kell vérvétel is. Hiszen mi alapján tudná, hogy melyik gyógyszert irja fel? Ezek hormont tartalmaznak, nem lehet csak hasraütéssel kiválasztani kinek melyik a jó. Ezt az első rosszul tudja.

És végül a kérdésre a válasz, hogy hátulról, végbélen keresztül fog megvizsgálni.

2009. jún. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Tudod,vért csak akkor vesznek ha problémás a menzesze,vagy van valamilyen betegsége.

Tehát nem tudom rosszul. Tőlem sem vettek, nem is lett semmi bajom a gyógyszeremtől, 3 éve szedem és beválik.

Első voltam.

2009. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Akk megnyugodtam hogy nem kell mennem:D (fiú létemre)XD Amugy bnőm anyukája akarja bnőm elvinni, mert hát az anyuka, apuka, kicsit régimódi, ha értitek.
2009. jún. 1. 15:44
 6/8 anonim ***** válasza:
36%

nem értem miért kéne 'hátulról' :S

én azt hiszem 14évesen voltam először, aki nő volt (panasz miatt) és szűz voltam. és nem hátulról nyúlt be,smemi bajom nem lett.... na mindegy

2009. jún. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%
engem ultrahanggal vizsgáltak, kikötés a telt húgyhólyag volt
2009. jún. 1. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
én sem értem hogy hogy van ez hogy hátulról vizsgál.ha pl hüvelygomba miatt megy valaki azt végbélen keresztül hogy tudja megnézni?
2010. nov. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!