Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetek hibás azért, mert a...

Lehetek hibás azért, mert a párom hamar jut el az orgazmusig?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt,és 10 perces meneteink vannak.ha az este folyamán többször is szeretkezünk,a 3. menet után már birja 40 percig.de nekem még akkor sincs orgazmusom.mi lehet a baj?már évek óta ismerjük egymást.
2009. jún. 1. 20:02
 1/5 anonim válasza:
100%

3. menet??? De jól vagy tartva hallod-e! :)

Orgazmushoz meg valószínű, hogy azért nem tudsz eljutni, mert vagy nem vagy eléggé ellazulva, vagy mert nem ismeri a párod eléggé a testedet, te meg nem mondod neki, hogy mi a jó neked, ami lehet azért van, mert istenigazából te sem nagyon tudod...én ezekre gyanakszom.

De elárulom neked, hogy nálunk is 10 perc körül vannak a "menetek" pedig mi már 1 éve együtt vagyunk. Nekem van orgazmusom is, ami az elején nehezebben jött, de miután kiismerte a párom a testem, így már minden tökéletes. Tanulni kell egymást. :)

Sok sikert!

2009. jún. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, lehet én vagyok maradi, vagy bunkó, de azért a pasinak illik tudnia magát türtőztetni... Nehogy már te legyél a hibás, amiért korai magömlése van!

Lehet azért gondolom így mert 22 vagyok és a párom 30. Na őneki nincsenek efféle gondjai...

2009. jún. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hát ezt nehéz megmondani. Én is nehéz eset vagyok, de a párommal már egész jól megy a dolog :). Ha érzelmileg minden rendben van köztetek, akkor próbálj meg ellazulni és a pároddal együtt kikísérletezni, hogy mi az ami neked jó.
2009. jún. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
túlságosan jó vagy:)
2009. jún. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem hogy korai magömlésnek lehet azt nevezni ha valaki 10 percig bírja!Szerintem ez egy normális idő,csak valami nem jól működik kettótök között hogy neked nem jön össze:S
2009. jún. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!