Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit gondoltok lehet egy nő...

Mit gondoltok lehet egy nő hibás abban ha belehal a mellrákba, annak ellenére hogy időben orvoshoz fordul?

Figyelt kérdés

Anyukám mellrákban halt meg 1996-ban, amikor még 12 éves voltam.

A volt főnöknőm azt vágta hozzám, hogy "anyád hibás azért mert belehalt". Rendkívül rosszul esett, de nem válaszolhattam rá mert kirúgott volna, (igaz később megtette más indokkal).

Úgy érzem anyukám nem hibázott, rögtön orvoshoz ment amint megérezte a csomót. Levágták a bal mellét, sugarazták is, de áttétes lett vagy volt ezt nem tudom pontosan.

Mi a véleményetek?


2010. jan. 6. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A volt fönököd egy idióta.
2010. jan. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem nem mondanám... szegénykém jól megbántottak.

Egyetlen esetben tartom valamilyen szinten hibásnak a nőt: ha nem csinál rendszeresen önvizsgálatot és nem jár el szűrésre, főleg ha már betöltötte azt az életkort amikortól ajánlott.

Tehát amennyiben odafigyelt magára miért lenne hibás. Ez marhaság.

dohányzik a főnököd?

akkor ő is hibás lesz ha nekem tüdőrákod lesz nyújtsd be neki ezt is nyugodtan majd:)

2010. jan. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

A rákbetegségek okát 100%-ban nem ismerik, ez eleve több faktorból származhat. Nem olyan konkrét oka van, hogyha drogozol/iszol/cigizel, akkor leszel rákos. Ráadásul, ha anyukád időben ment orvoshoz, akkor mindent megtett, amit tudott. Ennél többet nem tudott tenni.


A főnököd egy érzéketlen idióta, ilyen módon személyeskedni a munkahelyen pedig nem szabad. Most, hogy már nem dolgozol neki, jól megmondhatnád neki, hogy mit gondolsz...

2010. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád biztos nem vot hibás /nyugodjon szegény békében!/, a főnököd meg egy érzéketlen állat! Ismerte egyáltalán? Ilyen ostoba emberekkel ne foglalkozz. Nézz utána dr.Hamer elméletének főleg azért, hogy ha te kerülnél valamikor hasonló helyzetbe tudd, hogy mi a teendő. Szerinte a rákos emberek NEM a rákba halnak bele, hanem az annak okán kapott kezelésekbe.
2010. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindegy, hogy lehet-e hibás vagy nem, ilyet senki fejéhez nem lehet vágni, amit a főnököd mondott!

Az ő anyja vajon milyen lehet, ha egy ilyen kretént nevelt... Húúúúú de megcsapnám az ilyen sz@rházit... :)))

2010. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy idióta,érzéketlen a főnök.Hogy lenne már hibás a mamád?Kerüld el az ilyen embereket,és jobb lesz a napod.
2010. jan. 6. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm amiket írtatok, nagyon jól esett, úgy értem, hogy mellettem álltok.

Egyébként már csak azért is együtt érzőbbnek kellett volna lennie a volt főnöknőmnek, mivel az Ő édesanyja is mellrákot kapott pár éve, de Ő szerencsésen túlélte.

Nem védem de egyébként megvan a maga baja: 35 éves, az anyja gondoskodik róla, szűz, több mint 150 kg, gondok vannak a szívével, lábával, derekával és stresszes életet él, erre mondják az orvosok, hogy egyenes út a halálba.

Szerintem féltékenységből bánt meg lelkileg mindenkit aki egy kicsivel is jobb állapotban van nála.

2010. jan. 6. 14:38
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Te aztán nagyon jó lelkű teremtés vagy. Jól behúznak a lelkednek, és még van erőd védeni azt a 150 kilós nőt. Annak az a baja hogy elhízott, és azért vannak szívproblémái. Saját maga tehet róla. Neked kívánok jó egészséget és ne hagyd magad az életben megbántódni.
2010. jan. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!