Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátlótól lehet 1...

Fogamzásgátlótól lehet 1 napos a menstruációm?

Figyelt kérdés
Tegnap megjött, és elkezdtem a fogamzásgátló szedését (előtte nem szedtem semmit) és mára úgy néz ki, hogy már nincs szinte semmi. Ilyen még soha nem volt, szedtem már fog.gátlót és mindig eltartott a mezesz 3-4 napig. Másnak volt már ilyen?
2012. febr. 13. 05:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát valószínűtlen, hogy egyetlen szemtől jött ez a változás.

Ami előfordulhat, hogy ha éltél mostanság nemi életet, akkor terhes vagy, és nem volt rendes menstruációd, hanem csak köztesvérzésed. Vagy pedig lehet hormonális probléma is az oka. De esetleg lehet stressz vagy valami más miatti rövidülés. Én a helyedben most mégse szedném a foggátlót, és kiderítettném orvossal, hogy terhesség, vagy hormonális zavar okozta-e ezt a rövid menstruációt. Aztán ha egyik se, akkor elkezdheted szedni. Sőt a terhességet egy teszttel már kitudod zárni.

2012. febr. 13. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát az már több mint 1 honapja volt h éltem nemi életet, azóta 1x meg is jött már, plusz akkor szedtem is fog. gatlot (1 honapot hagytam ki és most szedem ujra). hat kezdek imadkozni, meg ma veszek egy tesztet azért.
2012. febr. 13. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!