Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a baj a menstruációmmal?

Mi lehet a baj a menstruációmmal?

Figyelt kérdés
15 vagyok, 14 voltam amikor megjött. Októberben jött meg elôször, de sokáig kimaradt (kb úgy 4-5 hónapot) meg is voltunk ijedve, el akartunk menni dokihoz... aztán szerencsére megjött. Majd azután eléggé "rendszeresen" jött, ha lehet ezt így mondani.. Volt olyan,hogy egyik hónapban volt és egyikben nem. Vagy olyan is,hogy egy hónapban kettô volt. Lassan úgy gondoltam,hogy rendszerezôdik, mivel az utolsó 2 hónapban mindig megjött 29-31 között. Most pedig 2 hete késik, meg kelett volna jönnie és már 14. Sajnos amikor meg kelett volna jönnie akkor belázaodtam és erôss antibiutikumokat szedtem és fel is fáztam. Barátom nincs, terhesség kizárva :). Már nagyon parázok. Mi lehet a gond?
2012. febr. 14. 14:22
 1/3 A kérdező kommentje:
jajj és pár napja nagyon görcsöl a hasam és olyan fehér folyásom is van... de ilyen sohasem szokott lenni :| vagyis nem sozkott fájni a hasam.. sosem.
2012. febr. 14. 14:24
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy a betegség zavarta meg.
2012. febr. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
82%

nyugi

egyszerüen csak rendszertelen bele telhet akér 3 évbe is mire rendszereződik

kb. fél éve menstruálsz ilyenkor még nem áll be nem kell megijedni

2012. febr. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!