Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszatérő hüvelygombától...

Tucsok10 kérdése:

Visszatérő hüvelygombától szenvedek. Jártam már nagyon sok orvosnál, amiket írkáltak ideig óráig volt csak jó. Páromat is kezelték szintén. Az ezüst kolloid valóban olyan jó rá, mint ahogy írják? Mi a megoldás, hogy végleg megszabaduljak tőle?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:00
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De sok pozitivum is van mellette.
2012. febr. 15. 16:46
 12/17 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátlót szedsz?
2012. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Tenyésztés volt? Körúti orvosi centrumban elvileg szakosodva vannak gombára:) Ott jàrtàl már?
2012. febr. 15. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Próbáld meg a gynoxin hüvelykúpot, és a Colpo-Clener-rel való irrágálást, van jódos tabletta ezt fertőzéseknél kell használni és utána a másik fajtát, nagyon jó, ajánlanám!
2012. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
A colpo cleaner-t használom folyamatosan, de nem sokáig jó tőle, a jódost még nem használtam, most éppen Betadine-os hüvelykúpot használok.
2012. febr. 16. 15:33
 16/17 Adrienn83 válasza:

Sziasztok! Én is a hüvely gombától szenvedek 1 éve lassan, szintén orvostól-orvosig jártam már nagyon sok gyógyszert és kúpot szedtem fel de még mindig bennem vannak. Én átjárhatóságira mennék de míg a gomba bennem van nem csinálják meg.

Tisztasági fok-i eredményeim ezek:

Paraz. kim.: negatív

| Gomb. vizsg: pozitív

| Tiszt. fok: III

| Megjegyzés

| sok laphámsejt, rövid gombafonalak, leukocyták, pálcika alakú baktériumok


Ajánlották nekem is az EZÜST KOLLOIDOT, vettem is 1 üveggel gyógynövény boltban és 3. napja iszom. Amilyen sok betegségre jó így reménykedem, hogy nekem is fog segíteni. Ha elfogy az üveggel visszamegyek dokihoz és nagyon kiváncsi leszek az eredményre.

2013. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
utolsó, leirod h milyen tapasztalatod lett?
2014. febr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!