Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha csíp a pisilés, az felfázás...

Ha csíp a pisilés, az felfázás, ugye? Semmi köze az esetleges terhességhez? Ez nem valami előjel?

Figyelt kérdés
2012. febr. 16. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Itt miért aggódik mindenki állandóan azon, hogy terhes?

Ha nem akarsz gyereket, akkor normálisan kell védekezni.

Ha vki normálisan védekezik, akkor nem kell minden egyes dologban terhességet látni, mert nagy eséllyel nem lesz terhes az ember.

Ha meg b.szik rendesen védekezni, akkor nem itt kell vinnyogni, hogy "jajj uristen, ugye nem vagyok terhes?".


Egyébként ha csíp a pisilés, akkor az vszínűleg felfázás vagy vmi húgyúti probléma.

De ettől még lehetsz terhes, ha nem védekezel rendesen.

2012. febr. 16. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyulladás, hurut.A felfázás csak elősegíti.
2012. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha csíp a vizeleted az lehet a felfázás jele is,de csíphet attól is,hogy kevés folyadékot ittál.
2012. febr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
óvszerrel védekezünk, mindig, kivétel egyszer sem volt..SOHA nem csináltuk védekezés nélkül...sosem szakadt ki, nem fogtam meg előváladékos kézzel a gumit sem a barátnőmet...stb..van eszünk..csak megkérdeztem..am kösz a válaszokat...a barátnőm hajlamos a felfázásra..szóval eléggé nagy a gyanúm, h felfázott...köszi mindenkinek
2012. febr. 16. 21:59
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nah ha ilyen felelősségteljesen védekeztek, akkor tényleg felesleges a para.

Persze, semmi sem 100%, de felesleges minden egyes nap, minden egyes kis dolog miatt ezen szenvedni.

Akkor kell elkezdeni aggódni, ha késik a lány vérzése.

Nagy eséllyel nem terhes, csak felfázott.

2012. febr. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
a legutóbbi nem késett..vagyis sosem pontos, de normálisan megjött..előtte volt pecsételő vérzése közvetlen mensi előtt, ami nem szokott, de nem gond..meg mostanában fel puffadozgatott, ami terhességi jel, de az is igaz, h ő nagyon ilyen fajta..nagyon könnyen puffad..szóval ezen sincs mit aggódni..köszi a választ
2012. febr. 16. 22:38
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha a puffadás terhességi jel, akkor én minden hónapban terhes vagyok a menstruációm előtti 1-2 hétben:D Bár a korai terhesség tünetei hasonlatosak a menses előjeleivel, azért a puffadás, mellfeszülés tipikusan a menstruàció előhirnökei:) Nem kell félnetek:)
2012. febr. 17. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!