Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nincs valami praktika, hogy...

Nincs valami praktika, hogy elmúljon a menzeszem?

Figyelt kérdés
Szerda este jött meg, és szombat estére nem lesz vége, pedig nagyon fontos lenne most. Összejöttem egy olyan pasival, akinek nem tudok ellánállni. Még csak egyszer volutnk együtt, mert nagy a távolság köztünk. Szombaton megint eljön, és nem fogjuk kibírni, hogy ne legyünk együtt, hiszen együtt alszunk, és hatalmas a vonzódás köztünk. Mivel múlaszthatnám el a vérzést?
2009. jún. 4. 17:44
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem fürdőzz nagyon meleg vízbe.attól több a vérzés...csak tipp,hogy talán akkor hamarabb elis múlik...amúgy hány napig van vérzésed?
2009. jún. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Sajnos nincs kád, csak tusizni tudok, de azt amúgy is extra forró vízben szoktam. Az a szörnyű, hogy 5-6 napig szokott tartani. Az 5. napon már megoldható lenne az együttlét, mert ha előtte tisztálkodom, akkor addig nem lenne gond talán. De szombat csak a 3. nap lesz.:( És nem tudni, mikor találkozunk legközelebb. 2 hétnél hamarabb biztosan nem.
2009. jún. 4. 17:56
 3/8 anonim válasza:
100%
Hát...akkor az kellett volna,hogy mielőtt megjön,akkor legyél forró vízbe,hátha hamarabb megjön.De már mindegy:(:)
2009. jún. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
igyál rengeteg vörösbort xD vagy mindegy mit iszol csak sok legyen mert akkor többet jársz wc-re és jobban is ürülsz :) ugrálj 1helybe de ne nagyon mert nemhogy begörcsölsz.
2009. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem az együttlét előtt(nem feltétlen 10 perccel) enyhe vízsugárral tisztitsd ki.

én legalább teljesen hozzészoktam nyomni és kiürül ami épp benne van.

de ez sem teljesen hatásos.

viszont az utolsó 1-2napban már elég enyhe a vérzés szerintem az sem baj ha ugy szeretkeztek csak óvszerben.max tegyerek magatok alá törülközőt.

nem valami romantikus. de ahogy nézem nincs jobb megoldás:)

2009. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, drágák vagytok!

Ezt a törölkőzős technikát ismerem, de még csak a második együttlét lenne, így nem merem. A hüvelyöblítés is csak a végefelé hatásos, a közepén nem sokat ér, mert nem marad tiszta az aktus végéig, de tartok majd egy főpróbát, hátha.. Kész katasztrófa.:(

2009. jún. 4. 18:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Van egy módszerem :) 2 feles ..mindegy mi csak minimum 40 fokos legyen :P aztán gumi és jöhet a menet :P :) semmi cink nincs abban, csak használjatok gumit!
2009. jún. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Bulizni megyünk előtte, tehát feles lesz bőven.:) Köszi!:)
2009. jún. 5. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!