Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mellrák lenne vagy semmi komoly?

Mellrák lenne vagy semmi komoly?

Figyelt kérdés

Már lassan 3 hete nagyon fáj a mellem...Eddig csak akkor fájt mikor megjött és elmúlt utána egy pár napig még de utána elmúlt...Most viszont már lassan több mint 2 hete elmúlt és még mindig nagyon fáj a mellem feszülő érzést érzek és mintha nőt is volna!

Lehetséges lenne hogy most nő a mellem mivel 23 leszek júniusban ilyenkor is nöhet a mell vagy mi lehet a gond?


2012. febr. 18. 23:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

hát az hogy kiveszi, mielőtt elmegy az nem egy biztos fogamzásgátló módszer, és a naptármódszer sem. Tapasztalat...

Volt osztálytársamnak 3 hónapig meg volt, és azt hittem tuti nem terhes, aztán meg kiderült, hogy terhes volt.

Azt írod mind 2 oldalt érzel vmiket, ha egyforma akkor az vszínű normális. A mellben lévő nyirokmirigyek azok, meg a mell amúgy is mirigyes szerkezetű.

Nekem volt mellemben 15 éves koromban daganat, a mellbimbóm mellett, érezhető volt, hogy teljesen külön álló vmi.

Már nem emlékszem milyen orvoshoz mentünk,azt hiszem az onkológiára,(nekem egyértelmű volt, hogy daganat) de ha elmész nőgyógyászhoz, akkor ő biztos tudni fogja, hogy hova küldjön.

2012. febr. 19. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Megcsináltam a terhességi tesztet és negatív lett...De ugye 2 hete múlt el kb és most kell megjönnie majd...De mindenféle képpen elmegyek oroshoz,mert érdekel,hogy mi lehet ez...Sokan azt is mondják ismerősim hogy nő a mellem és azért fáj,hát nem tudom majd kiderül!
2012. febr. 19. 16:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Egyetértek, nőgyógyászhoz menj. Ha jó a doki (és egyértelműek a dolgok) "nyomkodásból" is megmondja mi a probléma. Ha szükséges ő elküld mammográfiára is, illetve megkérdezheted tőle szükséges-e menned.
2012. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

A mellrák nem fáj. A daganat maga nem okoz fájdalmat. (Kivéve, ha akkora, hogy nyomja erősen a szöveteket belülről, de azt képtelenség nem észre venni.)


Egy mellrákos lánya

2012. ápr. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!