Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy mellrákos vagyok?

Lehet hogy mellrákos vagyok?

Figyelt kérdés

A mellemben kicsi apró csomókat érzek.És mostanába eléggé fáj mindkettő.Lehet hogy rákos vagyok?Vagy ez természetes?Kérlek írjátok meg a véleményeteket.Eléggé félek.


14/L



2012. jan. 8. 14:34
 1/7 bánomisén ***** válasza:
50%
Nem feltétlenül vagy rákos, lehetnek azok a csomók ugyanannyi eséllyel jóindulatúak is. Menj el a nőgyógyászodhoz, elküld majd mammográfiára, ott kiderül, hogy mi a helyzet. Addig meg ne izgulj, mert fölösleges.
2012. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 bánomisén ***** válasza:
Most nézem a korod. 14 évesen még nem nagy az esélye a ráknak, szinte semmi. Ettől függetlenül azért menj el orvoshoz és vizsgáltasd meg magad, legalább megnyugszol. Bátorság! :-)
2012. jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pubertás idején a tejmirigyek növekedésnek indulnak a mellben, és a mell zsírszövete is megvastagodik egészséges lányoknál. Nincs okod aggodalomra, a feszülő érzést és a kis fájdalmakat is emiatt érzed. Felkészül a tested a majdani anyaságra. Minden rendben van.
2012. jan. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne gondolj rögtön a legrosszabbra, hiszen ennek sok ártalmatlan oka lehet. Menj orvoshoz, és kiderül mi okozza a panaszod.
2012. jan. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A csomók valószínűleg tejmirigyek, a fájdalom pedig azért van, mert nőnek a melleid. Nekem is szokott ilyen lenni, nyugi! :) 14/L
2012. jan. 9. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

ááh nekem is ez van...fáj kicsit,pici csomó szerő valamik.

tehát nem betegség?csak kamaszkor?:P


15/L

2012. febr. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez csak a kamaszkor! :)
2012. febr. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!