Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Volt már olyan, hogy...

Lányok! Volt már olyan, hogy erősebb menstruációs napokon foltos lett a ruhátok?

Figyelt kérdés
Ilyenkor mi a legjobb viselkedés?
2012. febr. 19. 09:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel én fiú vagyok, így nem tudok válaszolni, de szerintem ezt természetesnek kell venni, hiszen bárkivel előfordulhat. Ha Te is természetesnek veszed, és nem esel kétségbe miatta, akkor senki nem fog cikizni. De ha mégis cikiz ne törődj vele. Ha meg lány szól be, akkor mondd meg neki, hogy vele is megtörténhet.
2012. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt. Derekadra kötsz egy pulóvert, "amíg helyzet van" és igyekszel haza lefürdeni, átöltözni.
2012. febr. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jobb időben gyakran csak kabátban szoktam lenni. :/
2012. febr. 19. 12:25
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen, volt. A tampon mellet használok tisztasági betétet is,mégis volt már, h megtörtént, mert nem volt alkalmam időben tampont cserélni. Indulás előtt pótbugyi, hosszú kardigán be a táskába, nedves törlőkendő, aznapra sötét nadrág az ajánlott viselet.
2012. febr. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!