Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan előzhető meg, hogy a...

Hogyan előzhető meg, hogy a barátnőm összeszedjen valamit az uszodában?

Figyelt kérdés
Szeretnénk gyakrabban uszodába járni barátnőmmel, de sajnos szinte minden alkalommal összeszed valami betegséget. Hogyan lehetne ezt megelőzni? Egyébként teljesen egészséges, higiénikus.
2012. febr. 19. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Másik uszodába kell menni.Én évek óta járok uszodába de még gombás fertőzést sem kaptam el.Csak a saját papucsomat,törülközőt használom.A zuhanyozóban is papucsban vagyok.Ha wc-re kell mennem akkor sosem ülök rá a wc deszkára..Egy tiszta uszodában kevésbé kapjuk el a nyavalyákat,főleg klóros vízben
2012. febr. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod! Sajnos barátnőm eléggé érzékeny minden ilyesmire, és nem csak egy adott uszodában jártunk így. Nincs valami szer, amit az úszás előtt/után kell használni?
2012. febr. 20. 00:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Próbáld valahogy feljavítani az immunrendszerét.
2012. febr. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!