Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan volt nektek az első...

Hogyan volt nektek az első menstruációtok?

Figyelt kérdés

Mikor jött meg először?

Most hány éves vagy?

Milyen volt/hány napig tartott?

Vártad? Örültél neki?

Hogyan volt?

Köszi a válaszokat! :))


2012. febr. 21. 14:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

13 évesen,

35 éves (nem tudom hány évestől vársz választ)

Ijesztő, 7 napig tartott

igen vártam, örültem hogy megjött, mert már mindenkinek rajtam kívül megjött a suliban, de amúgy szar.

Reggel elmentem a pisilni és láttam, hogy egy merő beszáradt vér a pizsamám, a bugyim.


Hát remélem megfelelő választ adtam.

2012. febr. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nekem is vicces volt :) 14 éves voltam, azaz 8-os. Már mindenkinek megjött :S rajtam kívül persze..szőrzet növekedés elindult nálam, de a cici lemaradt. Talán azért nem volt feltűnő, mert meghíztam.

Sokat imádkoztam, h megjöjjön, s egyik este is imádkoztam, hogy jöjjön már meg, és reggel megjött :) Persze aki vallásos, hisz ebben, aki nem, az betudja a természetnek. Nah mindegy, bejött :)

Arra már nem emlékszem, hogy hány napig tartott, de tudom, hogy sok vérem folyt..

Most 25 éves vagyok. Szedek fogamzásgátlót, és így percre pontosan, fájdalom nélkül jön meg, keveset vérzik és 3-4 nap alatt vége. Míg nem szedtem, addig görcsöléssel jött meg.

2012. febr. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) Első válaszolónak üzenem,hogy minden korosztálytól és köszönöm,hogy leírtad nekem!! :)
2012. febr. 22. 09:46
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekmem 12 éves koromba jött meg

Most 12 vagyok

Kicsit furcsa és ijesztő volt de amúgy semmi vészes.

Nem vártam(és az osztályból még rajtam kívül senkinek se jött meg)bár 6.-ban nem csoda...Igazából nagyon féltem de másnap már megnyugodtam :)

éppen szaunáztam és a nővérem nézte a bugyimat én meg kérdeztem hogy mi van?és hát így...

2012. febr. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Háth...azért sajnálom,hogy nem szaunázhattál nyugodtan :) Köszönöm válaszod! :D Nekem nyáron volt,hogy elmentünk egy olyan fürdőző strandra,ahol még nem jártunk és pont aznap reggel megjött (de nem ez volt az első) Suli előtt(2010) egy nappal jött meg először,de ez sem volt így egy kellemes dolog :)
2012. febr. 27. 19:44
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem 11 évesen jött meg

most 12 vagyok

kb. 7-8 napig tartott

nagyon nem vártam, még senkinek nem volt az osztályból

már nem tudom hogyan volt^^"

2012. febr. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

12 évesen, 2011 november

12 vagyok

Szörnyű volt és 8 napig volt

Először vártam nagyon, főleg mert egy nálam 1 évvel fiatalabb lánynak megjött nyáron

Suliban kimentem wcre és láttam hogy a bugyim tiszta véres, meg barna valamis

2012. márc. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nekem 2012 májusban jött meg először hát kicsit megijedtem.2 napig tartott közepesen véreztem és a harmadik napon csak egy két csepp vér volt már nagyon vártam 12/l
2012. júl. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

13 és 3/4 évesen

13 és 3/4 éves,azaz nem rég volt meg

4 napig tartott és nem éreztem semmit

vártam,de amikor megláttam hirtelen nem örültem neki

elmentem wc re és ott láttam

2012. nov. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

13 évesen

most 13,5 éves vagyok

Előtte barna folyásom volt, másnap már nem lehetett nem észrevenni, hogy tényleg megjött. Elmondtam anyának, adott betétet.vártam de mikor megjött már nem volt kellemes ja és görcsölt a hasam eléggé (olyan mint kb mikor hasmenésem van ) meg néha alig bírtam sírás nélkül megszólalni xd (ja és kellemetlen ha folyik és ragad meg minden..) bocs hogy sokat írtam

2013. jan. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!