Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt vagyok. Mit...

Menstruáció előtt vagyok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

"Mindenórás" vagyok, órákon belül meg fog jönni, érzem, tudom, vagy nagyon max holnap, de az éjjel is esélyes. Görcsöl a hasam, még egyelőre minden eredmény nélkül, hányingerem van, félrever a szívem, nyugtalan vagyok, jövök-megyek, már bőgtem egy sort ok nélkül, leugattam a páromat szintén ok nélkül, most meg fogom a fejem, hogy mekkora marha vagyok, de legszívesebben mégis kiszaladnék a világból. Mit tehetnék, amíg meg nem jön, azonkívül hogy kivonom magam a forgalomból? Borzasztó ilyenkor előtte.


26/N


2012. febr. 21. 15:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Igyál egy kis magnézium pezsgőtablettát, bújj a meleg ágyba, a derekadat, a hasad tartsd melegen és vegyél elő egy jó könyvet, vagy hallgass egy kis Mozartot.
2012. febr. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!