Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Canesten Kombit elkezdtem...

A Canesten Kombit elkezdtem használni, de csak az első tablettáig jutottam, mert másnap megjött, és a menstruáció alatt nem lehet használni. Ha elmúlt, folytassam tovább a kúrát?

Figyelt kérdés
2008. ápr. 8. 20:28
 1/4 anonim válasza:
100%
Én is így jártam,hogy megjött másnap, de miután elmúlt, már nem használtam. A kenőcsöt attól még használtam,hogy megvolt.
2008. ápr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
95%
Igen, folytasd a kúrát, mert ha gombás ferőzésed van, az nem múlik el magától (tapasztalatból írom!). Amúgy ha elmész orvoshoz, ő gyógyszert is ad rá, ami még hatékonyabb és segít a megelőzésben is. Az én orvosom szerint például a Canesten Combi sem jó mindenkinek. Erre van hatásosabb kúp is (pl: Klion) Remélem, hamar túl leszel rajta, szörnyű egy dolog, én is tudom ! :(
2008. ápr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
64%
menstruáció alatt nem szabad folytatni, benne van a betegtájékoztatóban. O.o
2008. ápr. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak üzenem: előbb olvasd el a kérdésemet rendesen, utána válaszolj. Azt kérdeztem, hogy ha ELMÚLT, akkor utána folytassam-e, és nem alatta, ezt én is tudom, el szoktam olvasni a papírt! Kösz a választ.
2008. ápr. 16. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!