Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy enyhithetok a fajdalmak?...

Hogy enyhithetok a fajdalmak? Mik segitenek?

Figyelt kérdés
Eletemben eloszor most vagyok felfazva eddig sosem voltam,mindig vigyazok magamra,most is azt tettem,de hat megtortent:( A hasam faj a pisilesel semmi gondom nincs,de a hasfajas is hullamokban tor ram!Mar 3dik napja van igy,de most ejjel volt a legrosszabb eddig csak enyhe volt,es az orvosem se volt ott!valami jo tanacsok?elore is nagyon szepen koszonom!!!!

2012. febr. 24. 12:06
 1/3 anonim ***** válasza:
Igyál sokat! Főleg teát. Kamilla, vagy zöldtea. A legjobb állítólag az áfonya. Tehát vagy egyél áfonyát, vagy igyál valódi gyümölcsös áfonyalevet, illetve lehet kapni ilyen kapszulát is. Bevehetsz fájdalomcsillapítót, én anno Buscopant kaptam rá, plusz én még antibiotikumot. Ülj be forró vízbe is! De mindenképpen fordulj majd dokihoz is, mert eldurvulhat a helyzet.
2012. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy fel vagy fázva? Akkor csipne a pisilés is pl.

Lehet, hogy vakbél, vagy valami hasonló, háziorvosnak biztosan van ötlete.

2012. febr. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!Kedves elso,megfogadom a tanacsod,hetfon reggel mar az orvosnal is leszek,de addig meg teazok es hat mas nem marad fajdalom csillapitot veszek be!

Kedves masodik abbol is gondolom,mert olyan gorcseim vannak mint mikor a menzeszem is meg van,osszehuzodasok!de folyamatosan pisilni jarok,csak annyi,h nem csip!

2012. febr. 24. 17:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!