Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Reggel mikor felkelek, lapos...

Reggel mikor felkelek, lapos a hasam, ám amint iszom vagy eszem valamit, rögtön felpuffad és akkor egész nap olyan. Ez nagyon kellemetlen. Miért van? és mit lehet ellene csinálni?

Figyelt kérdés
2012. febr. 28. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

El "lehet", illetve KÖTELEZŐ elmenni belgyógyászati kivizsgálásra, lehet, hogy az életedet menti meg.

Biztosan kapsz jobbnál jobb tippeket recept nélküli "csodaszerekről", de ha MINDEN NAP és minden kajától és állandóan ilyen, azon nem segít semmi, csak az orvos.

2012. febr. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Első, szerintem nem olyan nagy gond.


Legalábbis ha az, akkor én már nagyon-nagyon beteg vagyok. Nekem is minden nap puffad a hasam, ha menni kell, de nem tudok, akkor fáj is, néha görcsöl és... szélgondjaim vannak.

Nálam állítólag savgondokkal függ össze, és a vényköteles savcsökkentő gyógyszer valamelyest tényleg enyhíti a tüneteket.


Szóval szerintem lehet savgond, amennyire tudom, lehet irritábilis bél szindróma (sokat stresszelsz?)...

2012. febr. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
igen sajnos nagyon sokat. ezért is vagyok tiszta pattanás is :S
2012. febr. 29. 06:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!