Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Visszamenjek másik orvoshoz...

Visszamenjek másik orvoshoz ezután? Vagy fogadjam el, hogy hülye vagyok, és így kell élnem?

Figyelt kérdés
Apró kis dudorok jelentek meg a hüvelybemenetem körül. Elég sok, és ha hozzájuk ér bármi, rettenetesen fájnak. Emmelett ég és viszket is ez a terület. Elmentem nőgyógyászhoz, aki megvizsgált, de úgy, hogy szinte rá sem nézett az érintett területre, és azt mondta, hogy nincsnenek kinövések (hát de én látom), ez csak sima gomba, és írt fel kenőcsöt meg kúpot. Hát én elhasználtam már az összeset, de a helyzet csak rosszabb lett. A dudorok nőttek, így visszamentem egy másik dokihoz, aki szintén elég hanyagul vizsgált meg, majd kijelentette, hogy makk egészséges vagyok. Pedig rákvörös az az egész terület, és egyre idegesítőbb. Mit csináljak? Menjek el egy harmadik dokihoz is? De már hülyének érzem magam, mert ketten mondták azt, hogy nincsenek ott. Pedig ott vannak, én is látom és a párom is.
2012. márc. 1. 09:03
 1/3 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy herpesz?
2012. márc. 1. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

menj el újra!

és újra és újra, amíg meg nem oldódik a problémád!

sok sikert! :)

2012. márc. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele mit mondanak, nem nekik fáj, nem nekik viszket!

Menj el másik orvoshoz. Esetleg nézz utána a neten hogy a környéken rendelő orvosok közül kiről írnak jókat.

A legjobb az lenne ha kenetet is vennének tőled, hogy kiderüljön mi él ott.

Addig viszont ne szeretkezz. Esténként tegyél egy fél kád vízbe 20-30 csepp levendula vagy teafa olajat. Jó eséllyel enyhít az irritáción míg eljutsz orvoshoz.

2012. márc. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!