Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betadine hüvelykúpot használta...

Betadine hüvelykúpot használtatok már? Vélemény?

Figyelt kérdés

Nekem szüni nem akarok folyásom, gombásodásom van. Elmúlik ettől a Betadine hüvelykúptól. Azonban kiújul, ha párommal lefekszem- óvszerrel védekezünk mindig-. Orvos szerint lehetetlen, hogy úgy kapjak el újra fertőzést. Pedig ha 2 hétig nincs szex, 2 hétig nem is vagyok beteg. Ha lefekszem párommal éjszaka, reggel már beteg vagyok... neki Canestent ajánlottak, meg egy másik kenőcsöt, ezekkel mindig keni. De semmit se használ...

Szóval én rendszeresen használom ezt a kúpot.

ui.: rengeteg kúpot használtam már, és ez az egy ami elmulasztotta a fertőzést. viszketésünk nincs egyikünknek sem. Neki néha piros pöttyök a makján nekem pedig túros, nagyon sok, fehéres sárga folyás. Voltam 3 helyen kenetet venni. Abból egyiken állapították meg, hogy gombám van- azt is úgy, hogy az a doki nem vett kenetet(előtte való nap vettek tőlem), csak bekarikázta, hogy az van-. Természetesen nem kaptam semmit, csak haza küldött. Bőrgyógyászatra mentem el végül, ott széttárt karokkal annyit mondtak, hogy ők nem találtak semmit, menjek vissza nőgyógyászatra. Visszamentem, megint haza küldtek. Addig szórakoztak velem és párommal(mert ő közben milliószor elment urológushoz), hogy belefáradtunk az egészbe és orvoslóm magam amennyire tudom.

Szóval most ezt használjuk.

Ha tudtok valamiben segíteni, hogy hol van ingyenesen olyan orvos-akár nőgyógyász- aki páromat IS(!!!) megvizsgálná alaposan, annak örülnék. Mert ugyan én kezeltettem magam, de neki ezek a kenőcsök nem jók semmire... Élvezhetetlen már a szex is...


2012. márc. 1. 15:51
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
a candida diétát pedig csináltam elég sokáig, nekem külső okai voltak, de ez most nem is volt kérdés, nem részletezem.
2012. aug. 30. 20:46
 12/16 anonim válasza:
100%
Nem tudom aktuális-e még a kérdés, de véleményem szerint valami egész más lehet a háttérben. Nekem is volt ilyen, aztán kiderült, hogy inzulin rezisztenciám van, a megemelkedett vércukorszint kedvez a gombás fertőzéseknek, emiatt hiába kezelik ki lokálisan, visszajön. Érdemes lenne ezt kideríteni. Utána persze diéta kell, mert az alapot kell megszüntetni és akkor magától elmúlik ez az egész.
2014. jan. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
érdekes hogy írjátok hogy ez e betadine kúp mennyire jó...érdekes...én 2 hete végigcsináltam ezt és nem múlt el a probléma... nekem is folyton visszatérő van 2 orvosnál voltam akik hüvelykúpot és szájon àt beszedendő tablettát írtak fel.Azok el is mulasztották a kezelés alatt,azonban kezelés után mindig azonnal(1 héten belül) visszatér a probléma...én már kezdem teljesen feladni azt hogy valaha élvezni tudom majd a szexet vagy hogy ne viszkessen,égejen lent nap mint nap(néha jobb viszketés terén,de a túrós,fehér,kellemetlen szagú folyás nem múlik el magától...) én már kezdem feladni a reményt...
2014. szept. 20. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
utolsó válaszoló: párod kapott kezelést? lehet miatta jön vissza. őt is ki kellene vizsgálni.
2014. szept. 20. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
100%
Sziasztok nekem is van hasonló problémám sajnos, a kérdésem az lenne hogy mikor használjátok a betadine hüvelykúpot akkor közben lehet szexelni vagy 1-2 hétig semmi? Köszönöm
2017. jan. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 verus2 válasza:
90%
Semmilyen kezelés közben nem ajánlott szexelni, rajta van a használati útmutatókon is. Amikor épp irtod ki magadból valamilyen gyógyszerel a problémát, nem érdemes egy felülfertőzést kockáztatni (vagy ping-pongot játszani a pároddal). Ilyenkor sérülékeny vagy, és érdemes a kezelés utáni helyreállító kúrát is megvárni. És ez igaz az orális szexre is, a másik nyála miatt. Érdemes egy darabig síkosítót használni testnedvek helyett ha valaki nagyon érzékeny.
2017. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!