Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A menstruációmban véralvadék...

A menstruációmban véralvadék volt mitől lehet?

Figyelt kérdés
2012. márc. 7. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes.
2012. márc. 7. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mivel a menstruáció egyrészt vérből áll, szerintem elég logikus, hogy lehet benne véralvadék is.
2012. márc. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
nekem azt mondták, doki
2012. márc. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Előző vok. A doki ígértette meg a felvilágosításon, hogy ha életünkben ilyet tapasztalunk, orvoshoz fordulunk
2012. márc. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
jó de nekem még soha nemvolt és megijedtem mert az interneten olvastam ,hogy a véralvadékok megjelenése kóros.de sok hülyeséget leszoktak írni.remélem. köszi a választ
2012. márc. 7. 19:46
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor jobb ,.ha elmegyek az orvoshoz
2012. márc. 7. 19:48
 7/9 anonim ***** válasza:
51%

Kisebb darabokkal felesleges orvoshoz rohangálni. Lehet alvadt vér, de nyálkahártyadarabok is.

Persze ha naaaaaagy darabokról van szó, akkor érdemes kivizsgáltatni, főleg ha évek óta menstruálsz és még sose vettél észre ilyesmit.

Amúgy valamilyen szinten normális, elvégre nem csak vérből áll ugye...

A felvilágosításokat meg hagyjuk, velünk megpróbálták elhitetni, hogy a folyás nem normális dolog, a hüvelynek száraznak kell lennie, ha nem az, akkor gombásak vagyunk... -.-"

2012. márc. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Megkérdezheted az orvost, legfeljebb megnyugtat. Néha úgyis jó, ha lát.
2012. márc. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

7/8 Időpont tegnap 20:08

Ne általánosítsunk! én nagyon tisztelem és nagyra becsülöm az orvosunkat, aki ilyen esetben doktort javasolt.

Attól, hogy egy helyen nem működött felvilágosítás, attól még mindenhol máshol lehet jó.

2012. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!