Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Normális, hogy foghúzás után...

Normális, hogy foghúzás után nincs nekem a fog helyén véralvadék?

Figyelt kérdés

Ma voltam foghúzáson, mert annyira le volt törve, hogy nem lehetett megmenteni. Itthon nézegettem a fogam helyét, az elején még volt vmi véres alvadékszerűség ott, de utána már nem, gondolom, a meleg leves oldotta fel?! Olvasgattam a neten ez ügyben és szinte minden esetben írták, hogy a véralvadék kell, mert fontos, stb... Nekem viszont a doki még ilyen gézt sem adott a helyére, hogy harapjak rá. Nincs véralvadék, nem fáj, nincs begyulladva, szóval nem tudom, mi van most? Ennyire "szerencsés" lennék, hogy nekem enélkül is begyógyulhat vagy ezután begyulladhat? Köszi

17 hkm


2011. febr. 23. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne véralvadék, kiöblögethetted azt. Menj vissza a fogorvoshoz, hogy kaparja ki a sebet,hogy újra legyen benne véralvadék, mert olyan fogmedergyulladást kaphatsz, hogy csak na!Az sokkal jobban fáj, mint a rossz fog.
2011. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Feltétlenül tegyél rá egy kis véralvadékot. Ha mást nem, kapard össze magadat.

Sztem ne olvass a neten bonyolultabb dolgokat. Ártani fog.

2011. febr. 23. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!