Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Amikor a puncit tisztítjátok,...

Amikor a puncit tisztítjátok, a nagyajkak belső felületét (illetve a hüvelyen kívüli részeket) szappanos vízzel vagy csak sima vízzel mossátok?

Figyelt kérdés

A hüvelyt nem ajánlott semmivel se mosni (mivel öntisztuló). A kisajkakat se.

De a hüvelyen és kisajkakon kívüli részeket lehet szappanozni?


Remélem érthetően fogalmaztam :)



2012. márc. 7. 22:41
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, pont azt írtam, hogy minden testrészünkre, bőrfelületünkre igaz, hogy a tusfürdő felborítja az egyensúlyt, tusfürdőt mégis napi szinten használunk..
2012. ápr. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:
De a többi testrészünkre kell azért a tusfürdő (vagy szappan). Ebben az öntisztulásban van valami, de csak vízzel nem lehet zuhanyozni. Ha kibírnám 1-2 hétig tusfürdő nélkül, kíváncsi lennék, beindulna e- az öntisztulás. De sajnos nem bírom ki :(
2012. ápr. 9. 19:12
 13/30 anonim ***** válasza:
91%
Puncira csak sima meleg víz kell, más testrészedre nyugodtan használhatsz tusfürdőt.
2012. ápr. 16. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%
Én 'kívülről' beszappanozom, de van, amikor csak sima vizet használok.
2012. máj. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
enyhe szappan, vagy tusfürdő...
2012. máj. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%
Én nemestiszta szappanra esküszöm, az vegyszermentes, és azért mégis jobban tisztít, mint a sima víz. Szerintem az intim lemosó többet árt, mint egy normál szappan, vagy tusfürdő.
2012. máj. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Én évek óta tusfürdővel mosakodom ott is. Az intim mosakodó-géleket sosem próbáltam, mivel nekem teljes mértékben bevált az, hogy nagyon kevés tusfürdőt használok a puncimra is. Arra mindig ügyelek, hogy a hüvelyembe ne kerüljön és utána alaposan lemosom bő vízzel.

Szerintem ez egy elég jó megoldás, ugyanis nem volt még fertőzésem és gombám sem, hál'istennek (le is kopogom). :)

17/L

2012. máj. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
utolsó: én is így szoktam, hüvelyen kívül mindent megmosok, de én inkább szappant használok :)
2012. máj. 27. 19:11
 19/30 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem lehet normális néven írni a nemi szervet??????????
2012. máj. 27. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
hogy? :)
2012. máj. 27. 19:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!