Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szőrős hüvely? Mi a véleményetek?

Szőrős hüvely? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Én nem borotválom,gyantáztatom a puncimat....de nagyon szőrös és ha elmegyek nőgyógyászhoz,akkor nagyon ciki,mert szegénynek még azt is kell látnia.Ti meghagytátok szőrösen? Mindenki válaszát várom,de inkább 13-14-15-16...-18 évesek válaszára lenne szükségem. Az értelmes válaszokat köszönöm!! :) 14/L
2012. márc. 8. 15:09
 1/8 anonim ***** válasza:
A hüvelyed nem szőrős :) Ha máskor nem gyantázod akkor most se tedd. Mosakodj meg rendesen és annyi. Az orvost egyáltalán nem érdekli, borotvált vagy csupasz.
2012. márc. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

1. A hüvelyed nem lehet szörös, mert az belül van.

2. Az orvosnak mindegy, hogy szörös vagy sem, ami esetleg zavarja, ha nem mosakodtál meg már több napja.

3. Az idösebbek jórésze soha nem szörtelenit arrafelé, mert nekik az a megszokott.

4. CSAK emiatt nem érdemes szörtelenitened.

2012. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A szőrös szeméremtájék engem arra emlékeztet, hogy egy ivarérett nőt látok. Az ellenkezője az ellenkezőjére emlékeztet.


Ápold, tartsd tisztán. Ennyi.

2012. márc. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én levágom picire, de egyébként is így teszek, külön a doki kedvéért sohasem nyúlok hozzá. Épp amekkora, úgy megyek. Egyedül a bikinivonalamat szedem le doki előtt.


21/l

2012. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy már írták, kicsit durva lenne, ha a hüvelyed lenne szőrös. A hüvely belül van, tudod, ahová a tampont dugod...


Az orvost meg nem érdekli. Az a természetes, az a normális, hogy szőrös. Ez kb. olyan szintű, mintha azon izélnél, hogy mit fog gondolni az orvos arról, hogy neked két kezed van.

Semmit. Tanult anatómiát, tudja, hogy az embereknek két keze van. Azt is tudja, hogy a nőknek szőrös a nemi szervük.

2012. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató válaszokat! :) Tampont még nem használok,de egy életre megjegyeztem,hogy a hüvely belül van :$$$$$$ (tévedni emberi dolog) :D
2012. márc. 8. 19:55
 7/8 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászt nem érdekli, hogy szőrös-e a puncid vagy csupasz, de sokan mondják, hogy a szőr miatt könnyebben tud szellőzni.
2012. ápr. 29. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én nem gyantázom a szeméremszőrzetet,nekem így van megszokva 14L
2012. jún. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!