Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » LÁNYOK! Ti szégyenlősek...

LÁNYOK! Ti szégyenlősek vagytok ha valamilyen orvos előtt le kell vetkőzni, és mondjuk nem csak a felsőt levenni? A nőgyógyászon kívül is volt már ilyen jellegű kellemetlen "élmény"?

Figyelt kérdés
nekem most az ortopédián sikerült kifognom egy olyan dokit, akinél bugyira kellett vetkőzni, hát eléggé meglepett a dolog.. 15L

2012. márc. 8. 16:13
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
11%

" LÁNYOK! Ti szégyenlősek vagytok ha valamilyen orvos előtt le kell vetkőzni, és mondjuk nem csak a felsőt levenni? "


Á,hogy gondolod ?

Minket egyáltalán nem zavar ,ha le kell vetkőzni ! Sőt !


(egyébként ezt a kérdésedet tök fölösleges volt kiírnod)

2012. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
50%
Én is meglepődtem azon, hogy azt hiszed, hogy a doki átlát a ruhádon és meglátja a röntgen szemével a csípő-, térd izületed esetleges problémáját.
2012. márc. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
50%
Ortopédián, tüdőszűrésen igen általános eset. Ehhez is hozzá lehet szokni.
2012. márc. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
65%
Igen, minden félévben, szívemet ellenőrzik (itt csak felül kell levetkőzni, de mindent), arra már egyáltalán nem vagyok szégyenlős, szerintem megszoktam, de elsőnek mikor voltam nem akartam soha levenni mindent :) Suliorvosnál, ahányszor megnéznek minket, mindig csak bugyi marad rajtunk, engem az se zavart, ez a dolguk, muszáj valahogy megnézniük, és láttak már csomó ilyet..(talán ha a bugyit is lekellett volna dobni, lehet otthagytam volna a suliorvost.XD). Egyébként valahogy megkell nézniük, ez a dolguk. 17/L
2012. márc. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
64%
Régen az voltam. Most sem szívesen vetkőzök, de nem érdekel különösebben. Orvosira járok, látok én is egy csomó beteget, tudom, hogy néz az orvos rájuk. Mióta egyetemista vagyok, már tökre nem érdekel a dolog:D
2012. márc. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
53%

Biztosan a mellbimbód porc és csont sűrűségére volt kiváncsi a doki!

Feltehetőleg nem nő volt az orvos, ugye?

2012. márc. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
53%

# 4/6 Időpont ma 17:06


a melleden ugyan mit KELL megbámulnia az iskola-orvosnak?

nem hiszem, hogy nő volt, ugye igazam van?

2012. márc. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
92%

De igen, nem lehet azt megszokni sohasem, legfeljebb kevésbbé izgulni az évek múlásával. (érdekes módon, ahogy öregszem, egyre kevesebbszer kell vetkőznöm a férfi orvosoknál, annak ellenére, hogy semmivel sem járok kevesebbet most mint az elején, ezt elhihetitek.

Nőgyógyászom mindig nő volt, ezért valamivel elviselhetőbb volt az is.

2012. márc. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
83%

77%-os: Nekem NŐ volt az iskolaorvos és a védőnő is, mégis megnézték a mellünket. Biztos leszbikusok voltak, véletlen sem azért nézték, mert ez a dolguk. Á dehogy, felesleges ilyen butaságot gondolni, hogy az orvos a dolgát végzi.

Biztos azért tanul 6 évet, hogy kis tinik mellét lesse.

2012. márc. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
52%
Már értem... Néhányatoknak az orvos a szív ultrahang vizsgálatát ruhán keresztül végzi. És a fonendoszkópot is a pulcsis mellkasodra teszi és úgy hallgat... És tüdőszűrésen sem kell levetni a ruháidat. Így már teljesen világos, hogy fel vagytok háborodva, ha az orvosnál le kell vetkőzni.
2012. márc. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!