Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok! Ti a strandon bementek...

Lányok! Ti a strandon bementek a vízbe tamponnal, ha megvan a menzeszetek?

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 18:04
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
40%

Más a muszáj és más a hobbi. Amúgy az uszoda vize klóros, tisztább, mint az átlag strandé. Emellett az úszónők valószínűleg nem pisilnek a vízbe és lezuhanyoznak edzés előtt!

Én biztos nem mennék menstruálva a sok koszos ember által pancsolt vízbe! De ezt mindenkinek magának kell eldöntenie. Abban is van igazság, hogy némi vér biztosan kerül a tamponból is. Más véréből pedig köszi nem kérek.

2012. márc. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már így tengerben, Balatonban, strandon... nem gond. Bár igaz, a strandon nem áztattam magam sokáig a vízben, csak megmártóztam.
2012. márc. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:
100%
Egerszegi Krisztina. Mond ez a név nektek valamit? Olimpiai bajnok úszónk, aki nyilatkozatában kiemelte, hogy neki akkor megy a legjobban a sport, ha éppen menstruál. A többit gondolom nem kell magyarázni. :)
2012. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
28%
én betétet használok és bemegyek!Szerintetek baj?
2012. márc. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

# 14


Erről az úszópelenka jutott eszembe :DDDDDDDDDDDDDD

2012. márc. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát, 3. válaszoló, nem akarlak elkeseríteni, de a strandon elég sok tamponos nő mászkál. Úgyhogy azt hiszem az a legjobb, ha egyáltalán nem mész a vízbe.

És egyébként most komolyan az a bajotok, hogy kb. három csepp vér benne van a 100000 liter vízben? Balatonban nem fürödtetek még? Ott mi van? Ugyanabban a vízben úszol, amiben kb. 10000 haltetem, olaj, pisi, állati maradványok, növényi maradványok, minden. Ehhez képes a "vérrel szennyezett" strandvíz fertőtlenített álomhely...

2012. júl. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
NEM..... DEHOGY...HAT AKKOR MI LENNE A MEDENCEBEN?!?
2012. aug. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem megyek be, amior megvan, de semmi bajom azzal, ha van aki bemegy.

Biztos nem a legegészségesebb, de ha betartod a szabályokat, nem lehet belőle gond.

Nehogy már azért panaszkodjatok egyes válaszolók, hogy undi, az a kérdés, hogy egészséges-e, és ti mennétek-e így vízbe. Ja, és elég sok nő megy be így vizbe, és tök természetes.

10. válaszolóval teljesen egyetértek.

Aki meg betéttel megy be, hát azt nem minősítem...

2012. aug. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Lehet strandolni csak ha kijössz a vizből azonnal cserélni kell tampont.
2012. aug. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!